Museum in darkness 03:00

is creating tours guided by blind people in complete darkness

2

patrons

$9

per month

About Museum in darkness 03:00

Привіт!

У 2017 році наша команда відкрила у Києві музей в темряві "Третя після опівночі". Це єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проводять незрячі у повній темряві. Наразі у нас працює вже 6 незрячих гідів, які провели екскурсії для більше 20 тис. людей

Простір музею реалістично відтворює повсякденні місця: галерею, будинок, вулицю, природу, але у темряві. Для кожного з нас це звичні локації, які мають своє облаштування, кольори, запахи та звуки. І ми звикли сприймати їх за допомогою зору. Але може бути інакше. Для 39 мільйонів людей у світі візуальних образів не існує.

"Знайти потрібні речі на дотик, перейти дорогу зі світлофором на слух, налити води у склянку чи придбати продукти — здавалось би, прості завдання. Проте чи впораєтесь ви з цим в абсолютній пітьмі?" — Ірина, гід нашого музею.

Наша місія - зруйнувати бар'єри у спілкуванні між зрячими та незрячими та працевлаштувати незрячих.

Допомагаючи нам, ви даєте роботу незрячим людям, для яких працевлаштування - одна з найбільш актуальних проблем. Відвідуючи нашу екскурсію, ви краще зрозумієте незрячих та навіть себе і можливості свого організму.

Ми віримо, що цей досвід має отримати кожен! Але дехто для цього потребує невеличкої допомоги. Ми створили "підвішені" екскурсії, за які ми проводимо екскурсії безкоштовно для тих, хто цього потребує - для діток з дитячих будинків, ветеранів, людей з інвалідністю або ж будь-кого, хто опинився у скрутному становищі.

Ваша підписка на 5$ - це безкоштовна екскурсія для 1 людини кожного місяця. 

Дякуємо за те, що робите світ кращим разом з нами!

Recent posts by Museum in darkness 03:00

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits