30 ARTI TV

is creating Videos

Select a membership level

Teşekkür
$5
per month
  • İçten bir teşekkür
Çok teşekkür
$10
per month
  • $ 5 daki içten bir teşekkürden daha farklı verebileceğimiz bir şey yok ama bizi biraz daha fazla mutlu etmiş olacaksınız.
Sertifika - Erken Haber
$20
per month
  • Teşekkürlerimiz ve mutluluğumuzun daha da artması yanında digital bir sertifikamızı e- mail adresinize yollayacağız. 
  • Özel videolarımızı da yayından önce size haber vereceğiz.

189

patrons

$1,742

per month

About

Bir kahveniz varsa içeriz!
30 ARTI olarak, dar bir kadro ve kısıtlı imkanlarla yeni nesil haberciliği ve özel videoları sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Görülmeyeni görmek, yapılmayanı yapmak, konuşulmayanı konuşmak ve konuşturmak için çabalıyoruz.

Yayına başladığımız günden bu yana gönüllü olarak yürüttüğümüz bu faaliyetleri şimdi bir sonraki aşamaya taşımayı, size daha profesyonel haberlerle, daha derin ve daha kapsamlı dosyalarla ulaşmayı arzu ediyoruz. Bunun için de yaptığımız işin kalitesi kadar bağımsızlığına da önem veren 30 ARTI ekibi olarak kendimize güç bildiğimiz sizlerden, küçük bir destek talep ediyoruz.

Videolarımızı beğeniyorsanız, hem sürekliliği hem de kalitesinin daha da artarak devam edebilmesi için cüzi de olsa bize destek olmak istemez misiniz? Ayda sadece birkaç kahve içimi tutarı desteğiniz, bizi, 30 ARTI'yı çok daha ilerilere taşıyacaktır.

Unutmayın, 30 ARTI’da hazırladığımız bütün videolar sizler için her zaman ücretsiz olacak. Gönlünüzden kopan desteği yeni nesil yayıncılığa vermek için zaman kaybetmeyin. Bu tür şeyler ertelenince unutulur. Aman siz unutmayın:) 
Goals
$1,741.81 of $10,000 per month
Hedeflenen miktara ulaştığımızda, bir araya gelip çalışacağımız küçük bir ofisin kirasının yanı sıra hazırlayacağımız videolar için gerekli ekipman, yazılım , ses ve müzik ihtiyaçlarını karşılamış olacağız. 
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
7
Images
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 7 exclusive posts
7
Images

Recent posts by 30 ARTI TV

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits