9¾ space & school

is creating inclusive school and space for kids aged 9¾ +

Select a membership level

9¾ патрон / 9¾ patron

reward item
reward item
$5
per month
Укр / Eng

Ми щиро вдячні тобі за допомогу! Дякуємо!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
We appreciate a lot that you help us. Thank you!
  • General Support

9¾ чарівник / 9¾ magician

reward item
reward item
$10
per month
Укр / Eng

Ти справжній чарівник і твоя допомога творить чудеса
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
You are a real magician and your support makes miracles
  • General Support

9¾ добрий чарівник / 9¾ good wizard

reward item
reward item
$25
per month
Укр / Eng

Чудеса творити легко! Без твоєї допомоги все це було б неможливим! 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Miracles are to be made easily! Without your help all this would be impossible! 
  • General Support

0

patrons

$0

per month

About 9¾ space & school

Укр / Eng

9¾ — український інклюзивний проект для дітей віком від 9¾ років, заснований в Києві в 2021 році. 

Засновниця 9¾ Олеся Корженевська — добре відома в Україні  продюсерка соціальних проектів і мама 10-річного хлопчика з аутизмом Федора Корженевського (Instagram Федора @fedirkorzhenevsky)

Федір дуже талановита дитина: він грає на фортепіано, займається верховою їздою, круто катається на велосипеді, роликах, самокаті, лонгборді і скейтборді, а також на лижах і ковзанах. Він обожнює пазли, цифри, форми і різноманітний транспорт. А ще він просто божеволіє від тварин! Федір робить класні світлини, говорить англійською без акценту і має ідеальний слух. Федір дуже весела і емпатична дитина, проте аутизм часто заважає жити йому повноцінним життям...

У Федора досі багато поведінкових проблем і він часто не розуміє прості соціальні навички. В нього погана розмовна мова, хоча він добре апелює фразами з мультиків і вставляє їх дуже доречно. Він може сказати вам, що любить вас навіть якщо ви вперше зустрілись, а ще він може попросити вас трильйон разів за добру повторювати одне і те саме слово. Та чи означає це, що суспільство не повинно приймати таких дітей, як Федір і цінувати їх, як повноцінних членів суспільства?

ІНКЛЮЗІЯ — це практика або політика забезпечення рівного доступу до можливостей та ресурсів для людей, які в іншому випадку можуть бути виключені або маргіналізовані, наприклад, тим, хто має фізичні або психічні вади, та представникам інших груп меншин.Ось чому інклюзивний проект 9¾ просто повинен був відкритись. 

Ми щиро віримо, що кожна дитина унікальна і цінна для суспільства і зовсім не важливо чи ця дитина має аутизм чи інші вади ментального розвитку, чи це просто нормотипова (звичайна) дитина без будь-яких вад.

В січні 2021 року Олеся знайшла чудове приміщення в самому серці Подолу в чотириповерхновому будинку, який був побудований у 1907 році і вирішила відкрити інклюзивний проект — школу та вільний простір для звичайних дітей, а також для діток з ментальними вадами, які могли б разом вчитись і дорослішати, ставати друзями і досліджувати світ.

В 9¾ діти, в першу чергу, будуть вчитись як стати незалежними, креативними і віднайти їхні справжні таланти, які стануть їхньою майбутньою професією. 9¾ — це місце, де дружба і толерантність завжди на першому місці. Це місце, де діти отримають впевненість у тому, що вони є важливими членами суспільства. 

Станом на червень 2021 на другому поверсі 9¾ вже завершено ремонт, а перший поверх досі знаходиться в стадії ремонту. Керівництво 9¾ працює над моделлю новітньої інклюзивної школи і простору, збирає найкращих педагогів і фахівців для роботи з дітьми з осені 2021, а також планує літній табір у серпні 2021 року. Ми щиро дякуємо нашим патронам і друзям проекту і просимо їх підтримувати наш простір, щоб він мав можливість існувати і надалі. 

9¾ — це місце, де дітям безпечно, затишно, комфортно, а батькам спокійно.
Проект 9¾ — є проектом Громадської Організації "ЛОГІСТИЧНИЙ ШТАБ".
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

9¾ is a Ukrainian is an inclusive project for kids aged 9¾ + based in Kyiv, Ukraine.

Founder of 9¾ Olesia Korzhenevska is a well known Ukrainian producer of big social projects and mother of 10 years old kid with autism Fedir Korzhenevsky. 

Fedir is a very talented kid. He plays piano, rides horses, bicycle, rollers, scooter, longboard, skateboard, goes skiing, skates. He adores puzzles, numbers, vehicles, shapes and colors. And he is so much in love with animals. He makes great photos, speaks English without accent and has and has perfect hearing. Fedir is very kind and empathic kid though autism often prevents him from living a full life...

Fedir still has behavioral problems as he does not understand many social skills. He has a bad spoken language. He can tell you that he loves you even if you first met. He can ask you a trillion times to tell the same words day after day. But does it mean that society should not accept such children as Fedir as valuable members of society?

INCLUSION is practice or policy of providing equal access to opportunities and resources for people who might otherwise be excluded or marginalized, such as those who have physical or mental disabilities and members of other minority groups.

And this is why 9¾ inclusive project is to be opened in 2021.
We believe that every kid is unique and valuable no matter if this is a kid with autism or neurotypical kid.

In January 2021 Olesia has found a great place in Kyiv located in one of the oldest districts of Ukrainian capital — Podil and decided to open inclusive school and space where neurotypical  kids could study together with kids who have mental disabilities. 

In 9¾ kids will learn learn how to become independent, creative and find out their real talents which are to become their future profession. 9¾ is a place where tolerance, friendship and talents are on the first place. This is a place where all kids will receive confidence that they all are valuable members of society.

At the moment the two floors of 9¾ space and school are being overhauled. We plan opening in autumn 2021 and a great camp in august. We ask all the patrons to support our project and to make it possible.


9¾ — is a place where kids feel safe, confident and comfortable and parents feel calm.
9¾ space & school is a project of NGO "Logistics HQ" 

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits