VšĮ "Atminties kliedesiai"

is creating communities and cool stuff

Select a membership level

Check

reward item
reward item
$1.50
per month
10 metų Fenix baro veiklą stebi, vertina, komentuoja virš 5000 Facebook ir Instagram vartotojų. Mes vadiname save bendruomene, bet kiek mūsų? Kokiam žmonių ratui išties svarbi mūsų veikla?
Check - ir mes tave matome!
Kaip ten sakoma - lašas po lašo ir akmenį pratašo. Kartu mes galime nuversti kalnus, tik reikia tuo patikėti.

Virtualus alaus bokalas

reward item
reward item
$4
per month
Kaip žinia, šiandieninės mūsų pajamos tik iš mažmeninės alkoholio prekybos. Pernelyg nesididžiuojame tuo, bet "vyrai gėrė, vyrai gers, kol žemelė apsivers", tai bent jau bandome tai daryti civilizuotai ir kultūringai, bei iš uždirbtų pinigų, sumokėjus mokesčius, algas, patalpų nuomas, skiriame nekomerciniams renginiams finansuoti bei investuojame kuriant naujas, dar mažiau komercines nei Fenix baras erdves.
Nusipirkdami virtualų bokalą alaus per mėnesį Jūs prisidedate prie idėjos "Miestas, kuriame gera gyventi" puoselėjimo. Už surinktus pinigus mes toliau kursime, puoselėsime gerbūvį gimtajame Alytuje, kurio patiems taip trūksta. Šiandien vienu metu kuriamos ir puoselėjamos trys erdvės:
vienuoliktus metus gyvuojantis Fenix baras;
socialinė erdvė "Fenikso šiltnamis" (Fenix Greenhouse), kuriame numatytos laisvalaikio erdvės mokyklinio amžiaus jaunimui, ramybės oazės senjorams bei vegetariška kavinė; 
bei įsibėgėjęs projektas Sąmoningumo ir judesio studija "Žinyčia", įrenginėjama XIX amžiaus pabaigoje statytame skliautinėmis lubomis pastate. Joje numatytos mankštos jogos pagrindu, oro jogos užsiėmimai, kvėpavimo sesijos, sąmoningumo paskaitos, šokių pamokos bei kitokia su saviugda susijusia veikla.

Renginių ciklo "Arčiau namų" bilietas

reward item
reward item
$6.50
per month
Nusipirkdami renginių ciklo "Arčiau namų" bilietą Jūs ne tik gaunate galimybę aplankyti į vieną iš mūsų renginių, bet net jame neapsilankę prisidedate prie alternatyvios kultūros Alytuje puoselėjimo.
Mes suorganizuojame virš 50 koncertų per metus. Per 10 metų mūsų scenose grojo ne vien vieciniai atlikėjai ar Lietuvoje gerai žinomi ir reklamos nereikalaujantys muzikantantai, bet mes aktyviai gaudome turuojančius muzikantus iš viso pasaulio. Būtent pastarieji koncertai suteikia alternatyviai kultūrai spalvų, supažindina mūsų mažo miestelio jaunimą bei muzikos gurmanus su naujais skambesiais. Dėl palankios Alytaus geografinės padėties neretai muzikantai ne tik iš Europos, bet ir iš Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos ar Australijos padaro vienintelį koncertą Lietuvoje, todėl tokių perliukų pasiklausyti ir gyvai pamatyti į Alytų atvažiuoja net iš didžiųjų Lietuvos miestų.

23

patrons

$97

per month

About VšĮ "Atminties kliedesiai"

VšĮ "Atminties kliedesiai" - jei netenkina aplinka, supantys žmonės - atsiribok nuo visko, susikurk Namus, kuriuose tau gera būti, kuriuose tu jaustaisi saugus, gerbiamas bei patenkintas kiekviena akimirka. Mes įsitikinę, kad kartu mes galime susikurti miestą kuriame gera gyventi, miestą į kurį norėsis sugrįžti ir kurti jame savo bei aplinkinių gerovę. 
Prieš 10 metų mūsų netenkino Alytuje esančios pasilinksminimo vietos, todėl susikūrėme Fenix barą, kuris šiandien jau ne vien baras, o susiformavusi nemaža bendruomenė. 2009 metais buvo žengtas pirmas žingsnis nuo vietinių knaipių, kavinių, klubų link barų kultūros. Šiandien galime pasigirti organizuojantys daugiau nei 50 gyvo garso koncertų per metus ir ne tik baro erdvėse, bet ir kitose viešosiose Alytaus erdvėse, švietimo įstaigose. Organizuojami ne vien žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertai, bet pas mus atvyksta muzikantai iš visų apgyvendintų kontinentų. 2018-ais metais gavome 3500 EUR paramą projektams "Arčiau namų" bei "Kuždesiai". Tiems patiems projektams gavome 6500 EUR finansavimą ir 2019 metais. Suorganizuoti 52 renginiai ar tiksliau 49-ių grupių bei atlikėjų koncertai - t.y. vienos grupės koncertas savivaldybei vidutiniškai kainavo vos 132,65 EUR.
2020-ais metais Alytaus miesto savivaldybė nematė prasmės užtikrinti projektų tęstinumo, o mes nuleisti rankų nelinkę, todėl suteikiame ir kitiems progą prisidėti finansiškai prie mūsų projektų.
2018-ais metais įsigijome nedidelį sklypą su 1940 metais statytu rąstiniu nameliu Žaliojoje gatvėje, Alytuje. Erdvę pavadinome Socialine erdve "Fenikso šiltnamis" (Fenix Greenhouse). Čia suplanuota įrengti ledainę, vegetarišką virtuvę bei erdves jauniausiems alytiškiams. Dėl lėšų trūkumo projektas stringa, bet anksčiau ar vėliau mes jį baigsime. Šiai dienai yra naujai pakeistas stogas, pasirūpinta kanalizacija. 2020-ais metais planuojame atsivesti vandenį ir sudėti langus bei duris.
2018 -ais metus gavome nedidelį finansavimą iš Alytaus miesto savivaldybės ir organizavome nemokamus jogos užsiėmimus miestiečiams. 2019 metais taipogi gavome finansavimą, bet nusprendėme pradžioj patys pasibaigti Jogos mokytojų kursus ir šia sritimi užsiimti rimčiau. Deja, grįžę po kursų ir neradę tinkamų patalpų nemokamiems užsiėmimams pinigus teko grąžinti. Na bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Paskutiniai įvykiai paskatino ieškotis patalpų savo studijai. Kažko trūksta tavo sielai, bet sukirmyję maldos namai padėti jau negali, susikurk šventovę pats. Taigi įsigijome 1900 metais statytą pastatą skliautinėmis lubomis. Erdvę pavadinome Sąmoningumo ir judesio studija "Žinyčia". Deja ir šiam projektui 2020 lėšų iš savivaldybės šiemet negavome. Studijos atidarymas planuojamas buvo 2020 m. kovo pabaigoje, bet dėl Koronaviruso paskelbto karantino sustojus baro veiklai ir šis projektas pradėjo strigti.
Mes kuriame savo miestą mieste ir jei Jums patinka tai, ką mes darome - junkitės!

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits