BasketNews.lt

is creating Audio and Video content.

Select a membership level

Penki
$5
per month
Ačiū, kad esate su mumis! Mus remiančius patronus kviečiame į uždarą feisbuko grupę, kurioje kartu su visais BasketNews.lt kūrėjais galėsite dalytis savo idėjomis, kritika, patarimais ir pasiūlymais. Mes savo ruožtu kai kurias laidas ir tekstus pateiksime pirmiausia jums ir kas savaitę atsakysime į jūsų klausimus specialioje klausimų-atsakymų tinklalaidėje. Visi patronai prie savo vartotojo vardo tinklalapyje BasketNews.lt pažymimi specialiu ženkliuku.

5 eurų parama taip pat reiškia vietą kassavaitiniame „BasketNews.lt protmūšyje“ – kiekvieną sekmadienį 20 val. čia varžomasi dėl prizo ir gilinamos krepšinio žinios. [žaidimas grįžta rugpjūčio antroje pusėje]

Žinoma, galite skirti ir mažesnę nei 5 eurų sumą. Bet kokią jums priimtiną sumą galite įrašyti į paramos laukelį (https://www.patreon.com/join/BasketNews/checkout?rid=0&cadence=1).
Vienuolika
$11
per month
Ką mūsų krepšiniui reiškia skaičius 11, jums aiškinti tikrai nereikia. O vienuolikos dolerių parama reikštų visas privilegijas, kurias gauna remiantys mus mažesnėmis sumomis + jūsų vardas ir pavardė atsidurtų titruose tarp mūsų didžiausių rėmėjų. Norite remti 11 eurų, bet nenorite, kad jūsų pavardė būtų rodoma viešai? Tikrai ne problema!

1,422

patrons

$4,648

per month

About

Tikriausiai jau girdėjote apie „BasketNews.lt podkastą“, „Užkaltus halės langus“, „Iš 9 metrų“ ar „WikiŠliks“. Šiam ir kitam turiniui augti padedate ir jūs, remdami mus per patreon.com platformą.

Šie laikai yra ypatingų išbandymų metas žiniasklaidai, todėl jūsų palaikymas mums yra kaip niekada svarbus. Kviečiame prie mūsų veiklos prisidėti paremiant mus 5 arba 11 eurų per mėnesį. Galimos ir bet kokios kitos sumos – tiesiog įrašykite savo norimą skaičių į tam skirtą laukelį.

Atsidėkodami įtrauksime jus į uždarą rėmėjų grupę feisbuke, kurioje bendrausime betarpiškai, dalysimės savo planais, idėjomis ir parodysime, kaip krepšinio virtuvė atrodo iš vidaus. Mūsų rėmėjai taip pat gaus galimybę tam tikras laidas ir straipsnius pamatyti pirmesni už visus kitus „BasketNews.lt“ skaitytojus.

Patronai taip pat gauna galimybę išbandyti mūsų siūlomas naujoves pirmieji – jie pirmieji žaidė mūsų organizuojamą protmūšį. Tik patronams transliuojame ir BasketNews.lt podkasto gyvas biržas.

Ačiū, kad skaitote, klausote ir žiūrite!

Become a patron to

212
Unlock 212 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by BasketNews.lt

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits