BlogerFM

is creating Онлайн радіо, інтерв’ю та інші круті штуки

Select a membership level

Благородний слухач

reward item
reward item
$10
per month
Щиро дякуємо, за те що пожертвували нам чашку кави. :)

Радійний меценат

reward item
reward item
$10
per month
Крім нашої щирої подяки меценати, за своїм шляхетним статусом, можуть стати частиною прекрасного та драйвового ефіру нашої станції:
  •  Ви можете замовити раз на місяць одну пісню у нашому ефірі та/або передати одне привітання.
N.B. Невикористані права на пісні та привітання не додаються. Текст привітань узгоджується не менш ніж за добу до виходу в ефір.

Витончений радіослухач

reward item
reward item
$50
per month
Витончені слухачі мають настільки тонку духовну структуру, що згідно із першим пактом укладеним між Блогерами та Радіо-редакторами мають право на:
  • 2 вітання або дві пісні на місяць, які прозвучать у прямому ефірі.
  • За бажанням та на його вибір, у одній з програм він може стати спонсором. Його нікнейм, або ПІБ будуть озвучені у кінці кожного випуску протягом місяця. 
N.B.На знак визнання здобутків витончених радіослухачів, їх право на замовлення привітань та пісень можуть сумуватись.

0

patrons

$0

per month

About BlogerFM

Ми – українське незалежне інтернет-радіо. В принципі, цим сказано все. Якщо робити значущим кожне слово настільки об’ємного визначення, і саме в такій послідовності ми розставляємо наші пріоритети. Для нас дуже важливо акцентувати, що Блогер ФМ є українським незалежним проектом.
Веб-станція Bloger.fm – виключно громадська ініціатива. Ми не є симпатиками будь-яких із нинішніх політичних сил. Ми не отримуємо фінансову або іншу підтримку від лідерів, кандидатів та інших. Незалежність мовлення Bloger.fm обмежується лише рамками нашого світогляду і повагою до аудиторії.
Ми говоримо про те ж, що і вся Україна і запрошуємо вас до діалогу.
Для того щоб знати всі об’єктивні новини України, не потрібно робити нічого зайвого. Потрібно просто слухати онлайн радіо Bloger.FM
Онлайн-радіостанція Блогер FM
Goals
$0 of $1,000 per month
Якщо ми отримаємо їх, то почнемо активно сіяти розумне добре та вічне, а саме запишемо нову серію випусків програми «Мова» (30 записів)
1 of 3

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits