Antanas Juknevicius

is creating support group for a new car!
Select a membership level
Ačiū tau!
$5
per month

Žiauriai smagu, kad seki ir palaikai mūsų komandą – tikiuosi, kad toliau galėsim suteikti tau džiaugsom savo pozityvumu ir rezultatais!

Smagu, kad esi kartu!
$10
per month

Net ir mažiausias palaikymo žodis ar veiksmas artina mus prie tikslo. Sveikinu prisijungus į Dakaro pankų klubą!

Manau, kad sergi Dakaro virusu!
$25
per month

Spėju, kad sausio mėnesį mažai miegi, o „refresh“ mygtukas dažnokai kenčia. Žiauriai faina, kad esi vienas iš mūsų!

2

patrons

$9

per month

About Antanas JukneviciusPer 10 metų Dakare prisižiūrėjau visko – nuo savaičių nesiprausimo Afrikoje iki taktikų, kaip išlaikyti 12-ą vietą bendroje įskaitoje. Nuo paskutinės vietos iki elitinio 15-uko – skamba žiauriai gerai, bet gali būt dar geriau.

Apie tai dabar ir svajoju – noriu, kad būtume dar greitesni, noriu, kad sirgtume ne už vieną ar kitą, ne kad lygintume, o kad sirgtume už aukštą lietuvių rezultatą – tai sakau visiems ir visada.

Todėl dabar mano tikslas – bene geriausia įmanoma technika, kurią turim galimybę įsigyti ir būti tokie greiti, kokie galim. Matau jūsų palaikymą ir matau, kaip mums visiems svarbu parodyti, iš kur tokie pašėlę pankai stebinantys pasaulį neužmušamu.

Parodykim tai kartu – pasirinkite sumą ir prisidėkite prie tikslo – naujo automobilio 2020 m. Dakaro raliui ir „Abu Dhabi Desert Challenge“ varžyboms „FIA“ pasaulio taurėje.

Ačiū.


ONE TEAM FOR ALL, ALL FOR ONE TEAM

Over the 10 years participating in the Dakar Rally I have seen everything – from weeks of not showering in Africa, to strategies for maintaining 12 th overall place. From last place in first Dakar Rally, to TOP-15 overall – sounds amazing, but it could be way better.

And this thought continues to haunt me – I want to be faster, I know we can be much stronger, if we only keep fighting for the best results and we continue to grow.

For now – I think it’s time to get the best possible tool for TOP-10 fight in the Dakar Rally. I want to show how much we can achieve, despite low budgets, small country-background and unbelievable support from the Lithuanian fans. Let’s once again show the world, what Lithuanians can do!

Let’s do this together – choose whatever sum you want to support our goal of a new car for Dakar Rally 2020 and Abu Dhabi Desert Challenge!

Thank you!


How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits