Aleks & Hakan

is creating Dünya Nereye Gidiyor

Select a membership level

Ucuzcular

$2
per month
Marketten bir bira veya bir paket sigara parası.

Bu paraya DNG Discord'una katılabilecek, adınıza özel teşekkür mesajına ve aylık konu piyangosuna erişebileceksiniz. Daha ne olsun?

Destekçiler

$3
per month
Alt tarafı bize dışarıda bir bira ısmarlıyormuş gibi düşünün. Pintilik yapmayın.

Bu paraya bir önceki grubun sahip olduğu ayrıcalıklara ek olarak, bölümlere görüntülü ulaşabilir ve her ay standart bölümlerimizden farklı konseptte bir bonus bölüme erişebilirsiniz. Daha fazla bölüm olsun, bölümler daha uzun olsun diyen sizdiniz. Bunu siz istediniz. Pamuk eller ceplere.

Yapımcılar

$5
per month
Bizi gerçekten de seviyorsun. Ne diyebiliriz ki, biz de seni seviyoruz.

Bu paraya bir önceki grubun sahip olduğu ayrıcalıklara ek olarak, sana özel 5 dakikalık bir podcast'e (yılda en fazla 1 tane) ve bölümlerin canlı-görüntülü yayınına erişebileceksin. Bence bi' düşün.

30

patrons

$90

per month

About Aleks & Hakan

Dünya Nereye Gidiyor?

Bu soruyu büyüklerinizden, üçüncü sayfa haberlerinin altındaki ahlakçı yorumlardan, birkaç kilit kelimeyle bilim tacirliği yapıp 5 haneli konuşmacı ücretleriyle beyaz yakalı kerizleri silkeleyen şarlatanlardan çokça duydunuz.

Ama kimse bu soruya bizim gibi cevap vermedi. 2 senedir her Salı günü bir veya iki konu seçip hayatımızı nasıl etkilediğini ve etkileyeceğini konuşuyoruz. Bu podcast'i destekleyerek daha kaliteli ve daha çok içerik üretmemizi sağlayacaksınız. Bunu sağlarken tabii ki siz de daha fazla ve ayrıcalıklı içeriğe erişebileceksiniz.

Bizi tanıyorsunuz, karşılıksız olarak desteğinize talip olmayız. Bize vereceğiniz her lira dünyayı iyiye götürecek, çünkü hepsini daha fazla eğlenip daha fazla yayın yapmak için harcayacağız. Düşününce, bu miktarlara sizi daha fazla mutlu edecek bir şey satın alabileceğinizi sanmıyoruz. O yüzden pintilik yapmayın, kartınızı çıkarın ve abone olun.

Aleks&Hakan
Goals
$89.55 of $100 per month
Düzgün bir stüdyo

Bu seviyeye ulaşınca düzgün bir konuk mikrofonu, mikser, mikrofon tutacağı gibi ekipmanlar alabiliriz. Hiç görmediniz ama kayda gelen konuklarımıza güvenebilirsiniz, stüdyomuz gerçekten çok kötü.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 131 exclusive posts
10
Links
121
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 131 exclusive posts
10
Links
121
Writings

Recent posts by Aleks & Hakan

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits