Dzug kanalas

is creating Youtube video

Select a membership level

Ledams ir benzinui

reward item
reward item
$1
per month
Parėmę 1 euru, pamatysite žvalesnę, energingesnę energiją streamų ir video metu, nes dėdė sugebės už 1 eurą nuvažiuoti į parduotuvę ir nusipirkti ledų ir pajusti tą tirpstančios vanilės saldumą.
  • ♦ Nesibaigiantis energijos kuras

Energijos užkratas

reward item
reward item
$2.50
per month
2,50 Eur suvirpinis mano skranduką, bet bus skirti taupymui ant naujos vaizdo plokštės.
  • Energijos tiekėjas

VISAS TORTAS IŠEIS

reward item
reward item
$5
per month
Nu ką, 5 Eur, jau leis viso torto paragauti su visais pribanbasais. Valgysiu, kol pilvą skaudės. Kappa. Pinigai, bus investuoti arba į antra monitorių arba į vaizdo plokštę.
  • Storas kaip tortas

0

patrons

$0

per month

About Dzug kanalas

Mano vardas Džiugas. Youtubeje geriau žinomas, kaip Dzug. Filmukai, streamai mane labai įtraukė į Youtube veiklą. Išmokau daug naujų dalykų. Bėda tame, kad iš YouTube negaunu nė penco, kurį galėčiau investuoti į ateitį, kaip geresenė vaizdo plokštė ar t.t. Tad susikūriau Patreoną, kad bent kažkas iš Jūsų galėtų mane paremti ir palaikyti mano kūrybą. Jei neturite galimybių paremti mane - tikrai to nedarykite. Geriau pataupykite tuos pinigus ir investuokite kažkur.
Didelis DĖKUI Arnoldui. Ačiū tau, kad išvedei mane iš skolos, ačiū už nuostabias dovanas (webcam ir daugybė saldainių), ačiū už investavimą į mano ateitį. Taip pat dėkui tiems, kurie mane žiūri ir palaiko mane psihologiškai, bei finansiškai. Tai tikrai man daug ką reiškia. Ačiū.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits