Patrik Kořenář

is creating Fakta Vítězí

Select a membership level

Fakta, do toho!

$1
per month
  • Přístup k privátnímu feedu na Patreonu - updaty, nápady, diskuze, příspěvky zde na stránce.
  • Skvělý pocit z podpory fakt, která vítězí. Děkuji!

Fakta jsou tam venku!

$5
per month
  • Poděkování na konci pořadu
  • Přístup k privátnímu feedu na Patreonu - nápady, diskuze, příspěvky zde na stránce.
  • Skvělý pocit z podpory fakt, která vítězí. Děkuji!
Includes Discord benefits

Téma, volím si tebe!

$10
per month
  • Navrhněte téma pro další díl Fakta Vítězí. Každý měsíc vyberu jednoho z Vás a jeho návrh zařadím na seznam budoucích epizod! Samozřejmě v mezích slušnosti ;)
  • Poděkování na konci pořadu
  • Všechny odměny viz výše
Includes Discord benefits

256

patrons

$933

per month

About Patrik Kořenář

Zdravím vás, jmenuji se Patrik Kořenář a na YouTube vytvářím pořad Fakta Vítězí. V něm rozebírám z pohledu fakt a zdrojů nejen populární konspirační teorie, ale také mediální kauzy, události a citlivější témata, u kterých je obtížné dopátrat se jejich původu a najít o nich relevantní informace.

Mým cílem je poukázat na rozmanitost a složitost dnešního mediálního světa a nabídnout divákům způsob, jak se v nepřeberném množství informací alespoň částečně orientovat, naučit se ověřovat si a porovnávat zdroje, nepodléhat hoaxům a celkově zlepšit svou mediální gramotnost.

Nemám patent na pravdu. Pořad Fakta Vítězí stavím na vlastních zjištěních a žurnalistické praxi, kterou jsem mimo jiné získal na redaktorských a šéfredaktorských pozicích v posledních osmi letech. Do videí promítám svůj pohled na to, jak nejlépe s informacemi zacházet a vyvozovat z nich závěry.

Jelikož rešerše informací na každé video, jeho natáčení a zpracování trvá řádově desítky hodin, budu velice vděčný za jakýkoli finanční příspěvek, který mi umožní investovat do tohoto projektu více času a posouvat postupně jak jeho produkční kvalitu, tak četnost. Proto bych se chtěl dostat do bodu, kdy bude video měsíčně pravidelností. Zároveň bych chtěl doplňovat tento pořad kratším formátem, který se bude věnovat stručnému rozboru zavádějících mediálních zpráv. Mým dalším cílem je sbírat relevantní informace, záběry a rozhovory s odborníky v terénu a zde mi opět můžete pomoci alespoň částečně vyrovnat vzniklé náklady. Tímto Vám děkuji za jakýkoli příspěvek a budu se na Vás těšit v každém následujícím videu!

Patrik Kořenář
Goals
$933.06 of $1,000 per month
V tomto bodě jsou Fakta udržitelná tak, že se jim mohu věnovat opravdu naplno. Pořádné video každý měsíc je jistota!
2 of 3

Become a patron to

49
Unlock 49 exclusive posts
Be part of the community
Connect via private message

Recent posts by Patrik Kořenář

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits