Gazete Müstehak

is creating Sansürsüz Kültür Sanat Gazetesi

Select a membership level

Çorbada tuzum olsun

reward item
reward item
$1
per month

 4 yıl içinde 1500’e yakın haber ulaştırmışız Müstehak’ımız sayesinde sizlere. Kimi zaman içi karanlıklarla dolu haberleri kimi zaman ise korkmadan adım adım aydınlığa yürüyenlerin haberlerini...


Hepimize müstehak olacak yarın için çalışırken çorbada tuzum olsun diyenlerden iseniz buradan bizlere destek olabilirsiniz.. 

Bir kibrit çak...

reward item
reward item
$5
per month

Kurulduğumuz günden bu yana 1500’ün üzerinde haber ve özel dosyalara imza attık. Ayrıca bunun yanı sıra her bir sayısından 3000 adet olmak üzere 30'a yakın dergi çıkarttık.


Eğer siz de bir kibrit çakarak bize destek olmak isterseniz biz de karşılığında size teşekkür etmek için basılı olan dergilerimizden 2 sayıyı adresinize ücretsiz göndereceğiz.  

Göl olur...

reward item
reward item
$25
per month

Hepimize müstehak olacak güzel günler için çalışırken "Damlaya damlaya göl olur, benim de katkım olsun." diyenlerden iseniz buradan bizlere destek olabilirsiniz.. 


Desteğiniz bizim için önemli, bu destek karşılığında size teşekkür edebilmek adına  basılı olan dergilerimizden 5 sayıyı adresinize ücretsiz göndereceğiz.


Ayrıca dilerseniz sitemizde de "Destekçilerimiz" kısmında adınız yer alacak. 

4

patrons

$51

per month

About Gazete Müstehak

“Müstehak” ilk olarak Tiyatro(Hâl)’in 2013 yılında prömiyerini yaptığı 4. oyunu Canavar Cafer’in tanıtım broşürü olarak “Hepimize Müstehak” sloganıyla doğmuştur.

Fakat üzerinde çalışıldıkça geniş kapsamlı bir tiyatro gazetesi olmayı hedeflemiştir.

Kısacası Müstehak; kâr amacı gütmeyen, derdi sanat olan ve sanatı sizlere ulaştırmanın yeni yollarını bulmak için verdiğimiz uğraşlar sonucu doğan bağımsız bir yayın organıdır

Video "Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Kolektifi"nin 17 mayıs 2017'de gerçekleştirdiği "Gazeteciliğin Geleceğine Dair Senaryolar" başlıklı panel için hazırladığımız mesajdır...
Goals
$50.63 of $150 per month
150$'lık bir desteğe ulaştığımız takdirde gazetemizin sosyal medya ayağında gücümüze güç katması ve daha aktif olabilmemiz adına aramıza yeni bir arkadaşımızı daha katacağız.

Böylelikle kurulduğumuz günden bu yana gönüllülük esasıyla çalışan arkadaşlarımızla profesyonel bir ilişki kurmaya başlayacağız.
1 of 2

Recent posts by Gazete Müstehak

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits