Herta Burbė

is creating Comic strips, cartoons, caricatures and more.

Select a membership level

Bazinis :)
$1
per month

Matysite beveik visus mano darbus.

Kontraversinis :)
$3
per month

Retsykiais kai kurios mano karikatūros būna pernelyg drąsios (pavyzdžiui, susietos su juodu humoru, politika, etc) jog aš drąsiai dėčiau jas viešai, tai čia pamatysite ir jas.

Prizinis :)
$25
per month

Asmeninė karikatūra-šaržas pagal atsiųstą nuotrauką ir panašios atrakcijos :)

39

patrons

$60

per month

About

Sveiki! Aš esu Herta Burbė. Greičiausiai mes virtualiai pažįstami iš komiksų ir karikatūrų #keistamintis, kurios jau keletą metų klajoja internetuose (dedu jas į savo puslapį www.herta.lt  bei puslapius socialiniuose tinkluose.) Taip pat jūs galite žinoti mane ir iš anksčiau, kaip Hertą Matulionytę (Hertą Matulionytę-Burbienę) - kelių knygų vaikams autorę, taip pat konkurso GLF (geriausia Lietuvos fantastika) pirmos vietos laimėtoją (tolimi 2002m.). Galėjote per radiją girdėti mano radijo pjesę "Ledo žmonės", arba laikraštyje "Kauno diena" užmatyti komiksą "Bertą ir Feliksas": piešiau jį keliolika metų - nuo pat studi... studentavimo laikų :)
Bet, kaip žinia, visi keliai veda ne į Romą, o į internetą. Ir aš esu čia. Kiekvieną dieną aš sukuriu po naują komiksą (karikatūrą), kurią ir jūs galite pamatyti.
O kartais - 2 ar daugiau. Kiekvieną ketvirtadienį - #katadienis (kažkas su katukais / šuniukais ir pan.) O Kiekvieno mėnesio 13 diena skiriama juodam humorui.
Jei sekate mano kūrybą, kviečiu taptu mano rėmėju. Beje, čia bus daugiau (ir drąsesnių darbų), nei mano puslapiuose FB, instagram'e ir pan.

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 683 exclusive posts
686
Images
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 683 exclusive posts
686
Images
1
Video

Recent posts by Herta Burbė

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits