Hrobařův průvodce

is creating book & knowledge
Select a membership level
Objevitel
$1
per month

Objevování je krásná věc. Já rád objevuji pěkné hroby na zapadlých hřbitovech a Vy snad rádi objevujete zajímavé nápady. Pokud se Vám líbí ten můj, staňte se Objevitelem a podpořte tím moje objevitelské choutky.

Doprovod
$10
per month

Pojďte mne chvíli doprovázet na mé životní pouti. Peníze, které dáte ze svého přebytku, darujete mému nedostatku. Nejen, že podpoříte sen mladého muže, ale také budoucnost jednoho studenta.

Souputník
$30
per month

Někdo vezme můj sen jako vtip. Někomu se zalíbí možnost podpořit studenta a potrhlého snílka. Někdo to - ale - jednoduše cítí. Rozhodne se stát se nedílnou součástí životní dráhy jiného člověka.

0

patrons

$0

per month

About Hrobařův průvodce

Zdravím, zbloudilá dušičko,

Hrobařův provodce po galaxii

to je můj sen a projekt: vytvořit internetovou databázi hřbitovů. Žádná suchá data: pěkně pocisty, postřehy, zajímavosti, fotky. A později i vydat knihu těch nejzajímavějších. Jednoduše ... Hrobařův provodce po galaxii!

Jsem student a abych svůj projekt mohl rozjet, potřebuji aspon základní výbavu a čas, který se mi kvůli práci při studiu nedostává. Pro Patreon jsem se rozhodl, protože doufám, že se najdou blázni, kteří podpoří studenta v jeho studiu a zároven v jeho snu.
Goals
$0 of $50 per month
S takovým obnosem bych se to na lepší vybavení šetřilo hned lépe. Také by si člověk mohl dovolit jednou za čas místo práce zajet na nějaký pěkný hřbitov v okolí.
1 of 4