Kangelo

is creating travel videos, podcasts, movies and everything about travelling

Select a membership level

Turista

$3
per month
"Dvě pivka", která nás nesmírně podpoří. Svoje jméno najdeš na konci každého videa a staneš se nesmrtelným Kangelo cestovatelem!

- Tvoje jméno v každém videu
  • Jméno v každém videu

Cestovatel

$6.50
per month
"Pět pivek". Chci být součástí online komunity Kangelo a mít kompletní přehled o cestování. Neváhej se na nás kdykoliv obrátit a jsme ready ti pomoct nejen s tvou cestou!

- Tvoje jméno v každém videu
- Neváhej se nás zeptat na cokoliv kolem cestování (když budeme vědět, odpovíme)
  • Jméno v každém videu
  • Zeptej se nás na cokoliv!

SUPER dobrodruh

$25.50
per month
"20 pivek". Dostaneš všechno all in! Můžeš přijít za námi na natáčení, podívat se jak všechno probíhá, pokecat si s námi. Jsi pravým členem Kangelo online komunity a podporuješ nezávislou tvorbu.

- Tvoje jméno v každém videu TUČNĚ, ZVÝRAZNĚNĚ
- Můžeš nám kdykoliv napsat o radu,
- Neváhej se nás zeptat na cokoliv kolem cestování (když budeme vědět, odpovíme)
- Vybírej přednostně s námi hosty
  • Jméno v každém videu
  • Zeptej se nás na cokoliv!
  • Nesmrtelný odkaz ve videu (TUČNÉ, ZVÝRAZNĚNÉ JMÉNO)

0

patrons

$0

per month

About Kangelo

Kangelo Club vznikl jako spolek nezávislých cestovatelů, kteří inspirují ostatními svými činy. Každý cestovatel s námi může nejen vyrazit na trip, ale sám akci uspořádat. S klubem tvoříme mnoho aktivit a jedna z nich jsou cestovatelské Podcasty.

Chceme natočit podcasty o všech zemích světa!

Proč chceme nezávisle publikovat bez reklam? Proč nás podpořit?
Cestovatelé ztratili s covidem svou práci. Vláďa se stal stěhovákem, Filip žije z úspor a stará buduje Kangelo Club. I přesto jsme si našli čas na to, abychom mohli stále cestovat. Alespoň online. A právě abychom mohli úspěšně tvořit, zlepšit naši techniku a pravidelně natáčet, tak potřebujeme tvou podporu!

Co dostanu za podporu?

1. 
Dostaneš vše uvedené v odměnách.
Držíme slovo! To je základ. Právě proto se můžeš spolehnout, že všechny svoje odměny náležitě obdržíš a ještě k tomu extra navíc měsíční srandy. Komunita je komunita!

2. Live-streamy pro patreon podporovatele.
Společně s Vláďou uděláme každý měsíc livestream a podělíme se o informace ze zákulisí, zkusíme vzít i speciálního hosta a uděláme trošku private show.

3. Podpoříš ty, kteří to potřebují a cestovatelské prostředí.
Ztratili jsme práci. Ztratili jsme podnikání. Nemůžeme cestovat. Ale i tak nás to neodradí k tomu žít jako cestovatelé! Musíme vydržet a covid si trochu užít. Pojďme tak učinit společně a povznést se nad současnými problémy a udělat z nich výhody. ;)

0 reklam

Proč jsme na patreonu?
Natočili jsme 10 podcastů a videí. Rádi bychom pokračovali v naší tvorbě a současně ji i rozšířili. Chceme začít vytvářet mezinárodní podcasty i v angličtině s cestovateli napříč světa. Ale abychom mohli všechno uskutečnit, potřebujeme tebe. Milovníka cestování. Nadšeného podporovatele!

Potřebujeme navýšit kvalitu videí, jít do vlastního studia, zakoupit nové vybavení a nechceme s podcasty končit. NECHCEME UKONČIT NAŠI CESTOVATELSKOU PRODUKCI!

Právě proto jsme založili KANGELO PODCASTY/VIDEA, abychom mohli cestovat, i když cestovat se dá nyní jen sporadicky. Nás současná situace neovlivní, nezmění, netrestá!

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits