Longital

is creating Music, video

Select a membership level

Longital Love

reward item
reward item
$10
per month
Ozajstný fanúšik! Mali ste niekedy pocit, že by ste svojej obľúbenej kapele chceli dať viac ako len predplatné na streame, ktoré sa delí medzi tisíce ďalších? Ste tu správne. My sme mali vždy pocit, že by sme Vám vedeli dať viac, ale niekedy je ťažké Vás nájsť a zistiť, čo by Vám ulahodilo:-) Tu sa môžeme na seba napojiť oveľa viac a urobiť si navzájom dobre. Pripravujeme pre Vás: Novinky z našej dielne. Video z nášho štúdia, kde tvoríme, učíme alebo sa len rozprávame. CD alebo LP s venovaním, prípadne stiahnutie albumu v plnej kvalite. Voľný vstup na vybraný koncert. Archívne nahrávky Longital/ Dlhé diely. Tričko na mieru. A môže to byť aj niečo úplne iné, ako si poviete!

Longital Mastermind

Limited (10 of 10 remaining)
reward item
reward item
$30
per month
Už nielen fanúšik, ale študent tvorivého procesu. Kam smeruje naša hudba, ktorá sa po vydani stáva Vašou? Ako sa prepracovať k zvukom, ktoré chceme počúvať a hrať a k slovám, ktoré nám napovedajú čo tu robíme, prečo tu vlastne sme. Z akých materiálov staviame? Získajte benefity z Longital Love a naviac: Návšteva v štúdiu/skúšobni. Hudobný koučing, gitara, vydávanie hudby alebo čo si poviete, čo potrebujete.

Longital Mecenáš

reward item
reward item
$100
per month

A toto je už úplne iná úroveň :-) Hľadáme teba/Vás, ktorí  máte dosť peňazí, aby ste mohli podporovať vznik novej hudby, jej živé prevedenie. Ste vášniví poslucháči hudby, viete oceniť hudbu, ktorá nie je prvoplánová, má dobrý zvuk, záleží Vám na tom, aby takáto hudba aj naďalej vznikala. Získavate celý obsah Love a Mastermind a k tomu jeden privátny koncert za rok, na ktorý si môžete pozvať svojich hostí, alebo ho ponúknuť pre verejnosť. Radi sa s Vami stretneme a preberieme podrobnosti našej spolupráce.

3

patrons

$26

per month

About Longital

Vitajte na našom Patreone. Je super, že dnes existuje takáto možnosť podporiť nás a náš tvorivý proces priamo, čím sa stávate vlastne spolutvorcami, aktívnymi účastníkmi pri vzniku umeleckého diela. Nahliadnite do našej tvorivej dielne, zistite ako naša hudba vzniká, ako pristupujeme k hre na nástroje, aké nástroje používame na nahrávanie a živé hranie, ako rozmýšľame, aké témy nás bavia. Inšpirujte sa našim prístupom, pýtajte sa, vyzdvihnite si svoje odmeny:-) Nikde inde tieto veci nenájdete, sú určené len pre Vás. Tešíme sa na túto krásnu výmenu a spoluprácu.
Shina & Dano

Become a patron to

4
Unlock 4 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Longital

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits