Novynarnia / Dmytro Lykhovii

is creating Online web-site

Select a membership level

Дорогий патрон

$3
per month
Дуже дякую, друже! Служимо народу України! 

Любий патрон

$5
per month
Дуже дякую, друже! Служимо народу України! 

Чудовий патрон

$10
per month
Дуже дякую, друже! Служимо народу України!

108

patrons

$921

per month

About Novynarnia / Dmytro Lykhovii

Я Дмитро Лиховій, журналіст із великим досвідом і стажем. У медіа почав працювати з 1991 року, відколи вступив на журфак КНУ. Найдовше працював у газеті "Україна молода", де багато написав, зробив і здобув, став ментором для десятків молодих журналістів (зараз вони вже зрілі й широко відомі :).

На самому початку війни, у березня 2014 року, був мобілізований до Збройних сил України. "Замполіт" у зенітно-ракетній артбатареї 1-ї танкової бригади. Старший лейтенант, волонтер і т.ін.

Після війська моє життя ніколи не буде таким, як раніше. Власне, зараз моє життя - це Новинарня, інтернет-видання, яке я заснував на початку 2016 року. Тут я двигун, головний редактор, автор, педагог. Фізична особа-підприємець. І отримую задоволення від усього цього :)

Новинарня - це новини України, яка воює. Це тисячі статей і сотні лонгрідів. Відрядження на Донбас, розслідування, інтерв'ю і репортажі. Авторитет серед військових і ветеранів. Тексти самих учасників бойових дій та інтерв'ю з ними.
Регулярні верифіковані звіти про загиблих на фронті. Це добротні серіали "Нові генерали українського війська" та "Нові Герої України".

Це небайдужість і незалежність, об'єктивність і якість журналістики, переважно на патріотичну, військову і воєнну тематику. Це відмова від джинси й іншої заказухи, відсутність політичного даху і багатих спонсорів.Новинарня - це десятки авторів і редакторів, що роблять правильний сайт із хорошим реноме, який уже став улюбленим для великого кола читачів (10+ тисяч уподобань у Facebook).

Незалежність - наше все. Але це погано монетизується, на жаль. Тому ми фандрайзимо, як можемо. Виживаємо також за рахунок офіційної реклами, пожертв і грантів.

Допомогти Новинарні можна як напряму - переказавши кошти на рахунок, так і тут, через Patreon, щомісячними внесками.

Залучені з таких пожертв кошти йдуть на гонорар журналістам Новинарні та на технічну підтримку сайту.
Goals
$921.14 of $1,000 per month
гонорари і зарплата для авторів сайту
1 of 1

Become a patron to

28
Unlock 28 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Novynarnia / Dmytro Lykhovii

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits