Motion Kiosk

is creating wywiady z ludźmi związanymi z branżą motion design i animacją

Select a membership level

Najlepszy Patron na Świecie!

reward item
reward item
$4
per month
Dzięki, że jesteś drogi słuchaczu/słuchaczko!
Dzięki temu podcastowi jesteśmy w stanie stworzyć społeczność, gdzie będziemy mogli liczyć na wspólne wsparcie w naszej karierze w branży motion design.
Specjalnie dla Ciebie nagram kolejny epizod, i kolejny, i kolejny...!

Buziaczki!
  • Dzięki temu wsparciu powstaną kolejne epizody

Patrofan

reward item
reward item
$12
per month
No i smerfastycznie! Masz realny wpyw na rozwój podcastu.
Dlatego zadbam o to byś wiedział/a kiedy będzie następny epizod i kto będzie gościem. Posłucham tez Twojej podpowiedzi na temat tego, kogo powinienem zaprosić do rozmowy.
No i tradycyjne buziaczki dla takiego wsparcia! :)
  • Dzięki temu wsparciu powstaną kolejne epizody
  • Wczesna informacja o przyszłych gościach kolejnych epizodów.

Aktywny Patron

reward item
reward item
$24
per month
Poczuj, że tworzysz ze mną Motion Kiosk!
Nie dość, że będziesz wiedział kto, kiedy i kogo namawiam, ale i będziesz móc zaproponować pytanie do przyszłego gościa, a on bezpośrednio Tobie wspominając twój nick. Życzę ci by dzięki uzyskanej wiedzy losy Twojej kariery potoczyły się ku sukcesowi! 

No i tradycyjne buziaczki dla takiego wsparcia! :)
  • Dzięki temu wsparciu powstaną kolejne epizody
  • Wczesna informacja o przyszłych gościach kolejnych epizodów.
  • Pytanie do gościa epizodu wraz z podaniem Nicku Patrona.

1

patron

$3

per month

About Motion Kiosk

Motion Kiosk to podcast gdzie rozmawiamy o szerokopojętej branży motion design, o jej aspektach artystycznych i biznesowych. Gospodarzem jest Piotr Ciereszyński - animator, ilustrator i digital nomad z ponad pięcioletnim doświadczeniem jako freelancer. Misją tego podcastu jest wzmocnienie społeczności twórców motion design i animatorów. Zwiększenie ich świadomości na rynku pracy oraz rozwinięcie ich możliwości w samorealizacji.

Tworzę podcast z myślą o Was i mam cichą nadzieję, że i Wam zależy na podcaście. Wiedzcie, że nawet najmniejsza suma pieniędzy przyczyni się do utrzymania podcastu. Na pewno moim stałym kosztem jest tylko opłata za hosting epizodów. Jednak by stworzyć jakościowy podcast trzeba włożyć w niego troche czasu i nagrać go na przyzwoitym sprzęcie. Aktualnie używam mikrofonu Snowball Yeti. Fajny mikrofon ale ma jakieś wady co słychać w nagraniach. Planuję go wymienić na RODE PodMic wraz z interfacem Focusrite Scarlett 2i2. Już odkładam na niego kasę ale na pewno Wasze wsparcie przyspieszy ten zakup.
Goals
$3.30 of $200 per month

To jest wartość docelowa, która pozwoli mi zakupić sprzęt do nagrywania w przeciagu dwóch miesięcy (łączny koszt to ok 400USD), na który składają się:
  • mikrofon RODE PodMic
  • Interface Focrite Scarlett 2i2 3rd Gen
  • ramie do mikrofonu
  • słuchawki nauszne do odsłuchu
Dlaczego akurat ten sprzęt? Mirofon dynamiczny pozwoli mi nagrywać w niesprzyjających akustycznie warunkach. Z racji tego, że jest to mikrofon analogowu potrzebuję go podłączyć do kompa za pomocą wcześniej wspomnianego interfejsu. Ramie do mikrofonu ułatwi mi życie podczas nagrywania a dzięki słuchawkom będę miał kontrolę nad własnym głosem podczas nagrania.
1 of 1

Become a patron to

Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Motion Kiosk

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits