Murat Şen

is creating Videos

Select a membership level

Çorbada Tuzum Olsun

$3
per month

Öğrenciyseniz ya da bu rakam sizin için önemliyse şimdilik bu sayfayı kapatın lütfen. Değilse hoş geldiniz. Çorbada tuzunuz olması beni mutlu eder ve daha iyi videolar çekebilmemi sağlar. Size, kamera arkası görüntüler ve Patreon'a özel paylaşımlar vaat edebilirim.

Çok Tuzlu Seviyorum

$10
per month

Kazanım büyük, tuzum çok diyorsanız, o tuzu atmaya değecek bir çorba olduğumuzu da düşünüyorsanız, tuzunuz size daha kaliteli yapımlar olarak dönecektir. Aynı şehirde yaşıyorsak ya da şehrinize gelirsem buluşup, kahve içerken konuşuruz bu konuyu. 

Tansiyon Sorunum Yok

$50
per month

Tansiyon sorunum yok, tuzu seviyorum diyorsanız hoş geldiniz. Belki aklınızda bir soru vardır, sorarsınız, biliyorsam cevap veririm. 

39

patrons

About

Merhaba gençler ve her zaman genç kalanlar.

Üretmenin, paylaşmanın ve bilmenin hayatı daha güzel hale getireceği inancı ile başladığım Youtube yolculuğum, 2019 yılının sonunda, üç yaşına girmiş olacak. Bu süre içinde hem benim hem de siz izleyenlerin keyif aldığı işler yaptık ve kocaman bir topluluk olduk. Bunun için, izleyen, paylaşan, destek olan herkese müteşekkirim. 

Bu üç yıl içinde, artan izleyici sayısı ve kalitesi ile birlikte, ben de videolarımın kalitesini yükseltmeye çalıştım. Bilgimi ve ekipmanlarımı sürekli güncellemeye gayret ettim. Tüm bu sürecin sonunda, Banggood gibi sponsorlar ve Youtube reklamlarından elde ettiğim toplam gelir, bir kamera ya da kaliteli bir objektif almaya yetecek kadar bile değil.

Sağlığım izin verdiği sürece vazgeçmeyeceğim Youtube'dan, para kazanamadığım için şikayetçi değilim. Bunun böyle olacağını biliyordum ama daha kaliteli içerikler üretebilmek için her içerik üretici gibi benim kanalımın da desteğinize ihtiyacı var. 

Hayallerim:
- Şahsi bütçemi sarsmadan malzeme alabilmek.
- Youtube'a daha çok zaman ayırabilmek.
- Daha kaliteli, yabancı kanalları bile imrendirecek kalitede içerikler üretebilmek. (zaten yaptığımız bir şey aslında)
- Yaptığımız işleri ve sizlerle birlikte oluşturduğumuz bu hareketi, gelecekte bir enstitü ya da okul haline getirebilmek. 

Sizlere, destekleriniz karşılığında çok fazla bir şey vaat edemiyorum şimdilik ama denemek hepimize bir şeyler kazandırabilir. 

Saygı ve sevgilerimle...


Goals
39 of 1,000 patrons
Artık başka bir iş düşünmeden, sadece video üretebilirim. 
1 of 2
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 6 exclusive posts
6
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 6 exclusive posts
6
Videos

Recent posts by Murat Şen

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits