NFL.cz

is creating největší portál o americkém fotbale ve střední Evropě!

Select a membership level

Practice squad - podporovatel

$3
per month
Základní forma podpory. Byli jste zařazeni do practice squadu a dostanete malý odznáček k avataru na webu NFL.cz a vaše jméno bude zobrazeno začátku a konci každého Studia v kolonce practice squad.
  • General Support

Základní sestava - podporovatel

$6.50
per month
Střední forma podpory. Dostali jste se do základní sestavy našeho týmu NFL.cz a my Vás za to odměníme větším odznáčkem k avataru na webu NFL.cz a Vaše jméno bude zobrazeno začátku a konci každého Studia v kolonce Základní sestava
  • General Support

Starter - podporovatel

$13
per month
Střední forma podpory. Dostali jste se jako stater na hřište v našem týmu NFL.cz a my Vás za to odměníme větším odznáčkem k avataru na webu NFL.cz a Vaše jméno bude zobrazeno začátku a konci každého Studia v kolonce Starter.
  • General Support

22

patrons

$104

per month

About NFL.cz

Jsme největší portál o americkém fotbalu ve střední evropě. Věnujeme se především zámořské NFL, ale na našem webu se můžete dočíst spoustu novinek a zajímavostí z NCAA (univerzitní fotbal), ale i z české ligy amerického fotbalu. Každý týden produkujeme podcast (Studio NFL.cz) kde se věnujeme všem zápasům nadcházejícího kola. Hlavní členové redakce jsou zároveň komentátory NFL na stanici O2 TV Sport a Premier Sport.

Recent posts by NFL.cz

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits