Pasąmonės Dirbtuvės

is creating all about people, love, life, humanity and universe at all
Select a membership level
Bilietas
$10
per month

Prieiga prie visos informacijos

About Pasąmonės Dirbtuvės

Sveiki atvykę!

Pasąmonės Dirbtuvės
– tai vartai į naują realybę, kurioje Žmogus yra Kūrėjas, atskleidęs ir priėmęs savo Jėgą ir Didybę. Tai vieta, kurioje jis bunda, atgauna savo savigarbą ir gyvenimą. Tai Širdies Kelio pradžia. Tavo Tikrojo Gyvenimo pradžia.

Pas mus rasite daug srautinės informacijos, kuri jums padės praplėsti sąmonės ribas, kartais sukrės, leis iš naujo peržiūrėti savo gyvenimą, vertybes ir įsitikinimus. Jokių tabu, jokių uždraustų temų. Apie viską bus kalbama tiesiai šviesiai.

Kiekvienas iš jūsų esate skirtingame evoliucijos etape. Vieni dar šliaužioja Žemės paviršiumi, kiti jau ištiesė pečius ir pakėlė galvas. Todėl tikrai ne visi vaizdo įrašai ar straipsniai bus skirti būtent Tau. Bet tikrai surasi čia tai, kas surezonuos Tavo viduje ir leis žengti dar vieną žingsnį link Tikrojo Savęs.

Ir jei šie aukščiau parašyti žodžiai turi atgarsį Tavo viduje, tuomet pataikei ten kur reikia. Je ne, tada tau netiks tai ką gali pas mus rasti. Tad neeikvok savo laiko, dėmesio ir resursų, o eik kur nors kitur.

O tiems, kurie visgi išdrįs peržengti mūsų slenkstį, galiu palinkėti tik sėkmės ir daug naujų atradimų Savajame Kelyje, kuris tikrai ne visada būna lengvas.

Su pagarba,
Pasąmonės Dirbtuvės
Dominykas

Recent posts by Pasąmonės Dirbtuvės