Peter Zbranek

is creating lovely piano music

Select a membership level

Hrejivý tón

reward item
reward item
$1.50
per month
Rozhodli ste sa podporiť moju tvorbu sumou 1€? Ďakujem! Umožníte mi tak zverejniť reklamu na internete, vďaka čomu budem môcť potešiť ešte viac ľudí. Aj táto malá podpora je pre mňa signálom, že to, čo robím, sa vám páči, a naozaj si ju cením.
  • Z celého srdca ďakujem za Vaše ocenenie!

Lahodný akord

reward item
reward item
$6.50
per month
Rozhodli ste sa podporiť moju tvorbu sumou 5€? Ďakujem vám veľmi pekne! Aj vďaka vám tak môžem prevádzkovať svoju webovú stránku. Okrem hudobných článkov na nej nájdete praktické rady, ktoré už pomohli nejednej neveste či ženíchovi.
  • Z celého srdca ďakujem za Vaše ocenenie!

Podmanivá skladba

reward item
reward item
$13
per month
Rozhodli ste sa podporiť moju tvorbu sumou 10€? Veľmi Vám ďakujem! Prispejete mi tak na nové puzdro pre piano, ktoré sa mi vždy neuveriteľne rýchlo opotrebováva. Pomôžete mi tým ochrániť môj milovaný nástroj pred poškodením pri jeho neustálom prenášaní na vystúpenia.
  • Z celého srdca ďakujem za Vaše ocenenie!

3

patrons

About Peter Zbranek

Som pianista a už viac ako 5 rokov sprevádzam svojou hrou vaše najkrajšie životné okamihy. Spoločenské podujatia sa však momentálne, žiaľ, pre pandemickú situáciu konať nemôžu. Rozhodol som sa preto streamovať klavírnu hudbu prostredníctvom online koncertov na Facebooku a aspoň takou malou troškou vám pomôcť odreagovať sa od negatívnych správ v tomto neľahkom období. Veľmi sa teším, že sa mi to darí, a že vám moja hudba prináša radosť.

Moje koncerty sú vám k dispozícii úplne zadarmo. Ak sa vám však páčia a chceli by ste ich ohodnotiť aj dobrovoľným "vstupným", môžete tak urobiť prostredníctvom Patreonu. Ďakujem.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits