PlayUA

is creating media content

Select a membership level

Дочасний доступ до... всього

$1
per month
Окрім нашої подяки вам дістанеться особливий статус Патрона на нашому Discord-сервері, а також змога дивитися наші відео раніше за інших.
Includes Discord benefits

Співучасть у стрімах

$3
per month
Цей рівень дозволить вам обирати ігри для наших стрімів, долучатися до трансляцій, а також грати у різні мережеві забавки з членами редакції
Includes Discord benefits

Згадка у титрах

$5
per month
Не кваптеся перемикатися на наступне відео, адже наприкінці кожної з наших регулярних програм з’являться титри з вашим іменем. Ясна річ, уже згадані приємнощі вам також дістануться.
Includes Discord benefits

67

patrons

$239

per month

About PlayUA


Привіт, друже! Ти завітав на сторінку PlayUA у Patreon. Що таке PlayUA? Відповідь доволі проста: це найбільший український ігровий портал. У нас ти зможеш знайти безліч контенту, який стосується ігрової індустрії, технологій, кіно та коміксів. Наше інтернет-видання майже безупинно існує вже 7 років. За увесь цей час до редакції долучалися та покидали її безліч людей, адже не завжди для повноцінної роботи вистачає одного лише ентузіазму. Кожна стаття, відео або навіть новина на сайті — це матеріал, який зображає лише реальні враження та спостереження редакції від ігор, фільмів і коміксів. Сподіваємося, що так буде і надалі, але для цього нам потрібна будь-яка підтримка. Долучайся і ми зустрінемось уже зовсім скоро. :)

Якщо у тебе з’явилося непереборне бажання написати десь “продалися”, то знай, що ВЕСЬ КОНТЕНТ ми і надалі викладатимемо У ВІЛЬНОМУ ДОСТУПІ. Ця сторінка потрібна лише для тих, хто хоче підтримати PlayUA не лише словом.

 1. Patreon — це платформа для підтримки цікавих проектів, саме тому ми тут. Вкладаючи навіть мінімальну суму грошей, ти даєш змогу PlayUA прогресувати надалі.
 2. Для того, аби отримати готовий контент, зокрема відео, нам потрібно пройти безліч етапів на шляху до кінцевого результату. Для цього ми витрачаємо певну кількість сил і часу, а от якоїсь користі від цього отримуємо мінімум. То на що потрібні кошти?
  • Написання текстів (шоу, оглядів, статей тощо).
  • Плата за озвучення текстів (PlayNews, Порадник ґеймера, ЩоВКіно, Історія серії, огляди тощо).
  • Оплата роботи людей, які займаються монтажем відео.
  • Збільшення оплати роботи новинарів (з цим пунктом найбільше клопотів).
 3. Грошові вливання слугують не лише хорошим поштовхом для роботи над улюбленою справою, але й спонукають до відповідальності. Іноді у нас бувають затримки того чи іншого контенту, а Patreon накладатиме на нас додаткову відповідальність, яку ми не зможемо оминути.

 1. Перш за все, свій улюблений контент:
  • PlayNews.
  • Порадник ґеймера.
  • ЩоВКіно.
  • Історія серії.
  • Warhammer для чайників.
  • Огляди ігор та фільмів.
 2. Додаткові матеріали перед гучними релізами та інші цікаві статті.
 3. Ставши нашим патроном, ти зможеш (див. рівні):
  • Переглядати улюблені шоу першим.
  • Власне ім’я у титрах шоу.
  • Обирати ігри для стрімів.
Для нас це чергова перевірка можливостей. Навіть якщо нам не вдасться збирати потрібної суми, ми все одно старатимемося для вас за будь-яких умов. До зустрічі у віртуальних світах!
Goals
$239.24 of $300 per month
Завдяки вам ми покриваємо базові витрати.
1 of 2

Become a patron to

239
Unlock 239 exclusive posts
Be part of the community
Connect via private message

Recent posts by PlayUA

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits