Powerack

is creating Překlady aplikací a her

Select a membership level

Dárce
$1
per month
Dárce je někdo, kdo rád věnuje pár drobných na dobrou věc. Každý dar je motivující.

0

patrons

$0

per month

About

Jsem amatérský překladatel aplikací a her, kterého tento koníček neživí. Obvykle překládám hlavně pro sebe, občas ale i pro přátele, nebo pro komunitu. Pokud mne nějaký projekt zaujme, snažím se zapojit. Překládám pouze z Angličtiny do Češtiny.

V poslední době jsem překladům začal dávat přednost před jinou zábavou, jako je hraní her, protože je to způsob, jak si opět o něco vylepšit znalosti angličtiny namísto ztrácení času.

Některé mé práce, které jsem spáchal dříve, lze nalézt například na 
githubu (například překlady několika pluginů pro phpBB), jiné rozdělané zase na wordpress.org (momentálně plugin wpForo)
. Vystavených prací je pochopitelně méně, než skutečně dokončených. Například pluginy pro phpBB, které jsem přeložil dříve, již nejsou podporovány a neměli by se používat. Další z mých prací zase ještě nejsou nikde vystaveny, protože zatím nebyly použity a nebyly schváleny, nebo ještě nejsou dokončeny.

Se svou "prací" se nemíním rozloučit, naopak se ji chci věnovat více, protože je pro některé lidi užitečná.

Protože má ale z mé práce nyní užitek více lidí, rád bych, aby byla alespoň trošku ohodnocena například podporou těch, kteří z ní mají nějaký užitek.

Pokud se rozhodnete mne podpořit, můžete se v budoucnu těšit na další a kvalitnější překlady všeho možného. Tak do toho, motivujte mně ;-)
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits