Protagonistas

is creating Intelektualus populiariosios kultūros žurnalas

Select a membership level

Žvalgas

reward item
reward item
$1
per Issue

Protagonisto žvalgas gali skaityti skaitmeninį žurnalo numerį viena savaite ankščiau, nei jis pasirodo viešai.

Patarėjas

reward item
reward item
$5
per Issue

Protagonisto patarėjas ne tik gaus ankstyvą prieigą prie naujausio žurnalo numerio, tačiau taip pat galės prisidėti sprendžiant sekančio numerio temas.

Ginklanešys

reward item
reward item
$10
per Issue

Protagonisto ginklanešys - tai Protagonisto artefaktų saugotojas. Be išankstinės skaitmeninės žurnalo versijos, Ginklanešys taip pat gaus ir fizinę žurnalo kopiją tiesiai į namus.122

patrons

$981

per Issue

About Protagonistas

Protagonistas - tai nemokamas fantastikos ir populiariosios kultūros žurnalas, kuriame galėsite rasti gausybę įdomių tekstų, pokalbių ir kitokio turinio susijusių su knygomis, žaidimais, filmais bei komiksais. Šiame kas tris mėnesius pasirodančiame leidinyje savo įžvalgomis bei mintimis dalijasi įvairių sričių entuziastai, ekspertai bei kūrėjai.

Mūsų tikslas (kaip ir dera geram protagonistui) - parodyti įdomiausius ir ryškiausius Lietuvos bei pasaulio kūrėjus, suteikti jiems platformą viešinti savo darbus bei idėjas. Juk jie ir yra tikrieji protagonistai!

Jei norite prisidėti prie žurnalo vystymo, kviečiame mus palaikyti. Bet kokia auka padeda protagonistui augti ir tobulėti.

Jei norite susisiekti su Protagonisto komanda, pasiūlyti savo pagalbą bei idėjas, parašykite mums laišką: [email protected]
Goals
$980.67 of $3,000 per Issue
Mūsų tikslas - sezoninis spausdintas žurnalas, kurį galėtumėte įsigyti visoje Lietuvoje. Šiuo metu žurnalą kuriame tik iš didelės meilės filmams, komiksams, knygoms ir žaidimams. Ši suma padėtų įgyvendinti Protagonisto tikslą bei padengti spaudos ir logistikos išlaidas, o taip pat atsidėkoti savo autoriams, redaktoriams, dailininkams ir maketuotojams.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 55 exclusive posts
36
Images
13
Links
7
Writings
1
Video
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 55 exclusive posts
36
Images
13
Links
7
Writings
1
Video

Recent posts by Protagonistas

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits