Juris Baltacs

is creating Podkāsts: Svarīgās detaļas

Select a membership level

Bronza

$3
per month
Pieejamais saturs visiem līmeņiem ir vienāds - pilnas podkāsta sērijas. Pārējos līmeņus izveidoju priekš cilvēkiem, kas vēlas podkāstu atbalstīt lielākā mērā.

Sudrabs

$5
per month
Pieejamais saturs visiem līmeņiem ir vienāds - pilnas podkāsta sērijas. Dažādos līmeņus izveidoju priekš cilvēkiem, kas vēlas podkāstu atbalstīt dažādos mēros.

Zelts

$10
per month
Pieejamais saturs visiem līmeņiem ir vienāds. Pārējos līmeņus izveidoju priekš cilvēkiem, kas vēlas podkāstu atbalstīt dažādos mēros.

About Juris Baltacs

Podkāstā apkopoju ieskatus, ko podkāsta viesi guvuši caur savu darbu un dzīvi kopumā. Saturu veidoju, lai tas būtu lietderīgs, interesants un izklaidējošs (tieši tādā secībā). Aplūkotās tēmas šķietami ir visdažādākās - sports, zinātne, kritiskā domāšana, politika, izglītība, piedzīvojumi un interesantu cilvēku ieskati par dzīvi kopumā. Bet, jo vairāk podkāstus veidoju, jo vairāk pamanu, ka cilvēkiem, kas dzīvē paveikuši ko interesantu, ir kopīga valoda neatkarīgi no jomas, kurā viņi darbojas. Podkāstā cenšos šo valodu atsegt.
Vēlos, lai klausītājiem ir iespēja dzirdēt autentisku sarunu ar kādu, kura pieredzē ir vērts ieklausīties. Manuprāt, pasauli ir pārņēmuši pārāk daudzi trīsdesmit sekunžu klipi un esam pieraduši lietām tikai pārskriet pa diagonāli. Vēlos, lai Svarīgo detaļu podkāsts ir vieta, kur, pretstatā steidzīgajai ikdienai, mēs varam atrast laiku autentiskumam un ieklausīties cilvēkos, kuru ieskati ir pārbaudīti praksē.

Visas sērijas un bloga rakstus atradīsi svarigasdetalas.lv

Become a patron to

18
Unlock 18 exclusive posts
Listen anywhere
Connect via private message

Recent posts by Juris Baltacs

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits