TRAVEL HELPERS CZ

is creating Vzdělávací videa o bezpečném a zodpovědném cestování

Select a membership level

Jsme na cestách s vámi!

reward item
reward item
$2
per month

Máte na svět podobný názor jako my a líbí se vám co děláme a naše video tvorba na YouTube? Za 2 USD měsíčně, zveřejníme vaše jméno na stěně PATREONŮ na konci každého videa a sem tam v průběhu. Budujme komunitu společně!

Chci vědět více!

reward item
reward item
$5
per month

Sledujete nás pravidelně a svůj čtvrtek si bez nového videa neumíte představit? Zajímá vás více? Novinky, peprnosti a co bude dál? Za 5 USD měsíčně, zveřejníme vaše jméno na stěně PATREONŮ na konci každého videa a sem tam v průběhu + budete mít přístup k informacím ze zákulisí. Děkujeme!

Podporuji! Co děláte má opravdu smysl.

reward item
reward item
$10
per month

Jste v tom s námi od začátku, nebo vidíte v naší usilovné práci smysl a chcete projekt pravidelně podporovat? Za 10 USD měsíčně, získáte výše zmiňované výhody + jednou za čas možnost, setkat se s námi ve video chatu a popovídat. Můžete se ptát na vše co vás zajímá a nemusíte čekat na tématické video, kde bychom se tématu věnovali. Vše rozebereme na osobní rovině.  


Dále mají předplatitelé tohoto tieru nárok na přednášku po návratu ZDARMA! 

(Přednášky zdarma docílíte, stanete-li se předplatitelem alespoň po dobu 3 měsíců)...

22

patrons

$178

per month

About TRAVEL HELPERS CZ

Dobrý den dámy a pánové,
vítejte na platformě podpory TRAVEL HELPERS CZ a nejen cestovatelského projektu CESTUJ BEZPEČNĚ. Jmenuji se Jan Jakub a společně s přítelkyní Míšou Šmákalovou jsme založili projekt, který nemá v České republice, ba možná i na celém světě obdoby.

Snažíme se vlastním úsilím vyplnit mezeru ve filmografii, která dle nás na České scéně stále chybí. Rádi bychom, aby dovedenosti přežití a první pomoc oslovili širší oblast populace, neboť se do život-ohrožující situace, může dostat kdokoli a kdykoli. Dovednosti o přežití byli od zrodu civilizace, nedílnou součástí lidského umění, tak ať je tomu tedy i dnes.

Sloužil jsem jako voják z povolání, u 42. mechanizovaného praporu v Táboře, na bojové jednotce jako střelec - CLS (bojový zdravotník, combat lifesaver). Svou práci jsem nadevše miloval a miluji do dnešních dní, proto se v projektu zabýváme také podporou Armády České republiky a snahou o pomoc válečným veteránům. Po téměř pěti letech u útvaru a dalšími třemi lety u aktivní zálohy AČR, se následně má rodina ocitla ve svízelné situaci a já žádal o převelení do místa bydliště, bohužel mi dal velitel na výběr zda-li rodina, nebo armáda. Od odchodu z armády jsem pracoval jako střelecký instruktor a později jako SET MEDIC pro Britskou filmovou produkci. Chtěl jsem však něco stálého, co by mělo smysl také pro ostatní. Rozhodl jsem se jít vlastní cestou a vybudovat vlastními silami projekt a později vzdělávací institut, který bude založený na reálných zkušenostech a funkčních principech.

Již druhým rokem existence projektu TRAVEL HELPERS CZ, vzděláváme a informujeme obyvatele ČR a cestovatele o aktuálním nebezpečí na cestách a snažíme se šířit vidinu ZODPOVĚDNÉHO a BEZPEČNÉHO cestování nezávisle na finančním ohodnocení. V nedávné době se však monetizace našeho YouTube kanálu zkomplikovala a my prozatím nemáme přístup k oněm pár dolarům z příjmu z reklam. Pokud jste našim spokojeným fanouškem, pomozte podpořit vizi a naší tvorbu. Pokud byste rádi nějaký propagační předmět, tričko, nebo mikinu, vše pro vás věrné diváky připravujeme a je rozhodně na co se těšit. Již brzy.

Milujete cestování, přírodu, PRVNÍ POMOC a nejsou vám cizí také techniky přežití? Zajímá vás, jak si outdoorové a military vybavení, vede během dlouhodobého cestování po světě? Dozvíte se u nás různé tipy, triky a rady pro začínající cestovatele, zálesáky a nebo militaristy.  Spolupracuje také s lídry ochrany přírody a aktivně se podílíme na zlepšování světové situace. Jsme mladý pár, kterým není zhoršující se situace lhostejná. Bývalí voják a princezna, na cestách světem. (Nejsme nezisková organizace, nýbrž mladí lidé, kteří nechtějí pouze přihlížet).

Sledujte na YouTube kanále TRAVEL HELPERS CZ každý týden nové video! 

Budujme společně komunitu bezpečnosti a zodpovědnosti, nejen na cestách. Komunitu, kde lidé všech věkových kategorií, naleznout odpovědi, inspiraci a kde se mohou nadále vzdělávat. Staňte se součástí komunity i vy!
Náš tým a projekt CESTUJ BEZPEČNĚ má obrovský potenciál a pomalu se dostáváme na světlo světa, pomozte nám s budováním a šířením této komunity a držme pospolu.. Jeden člověk nezmůže nic, ale silná komunita je nezlomná! :-)

Více informací, historii projektu, nebo články v BLOGU, naleznete také na našich webových stránkách ZDE...
Goals
$177.63 of $1,000 per month
Vždy na své cesty tvrdě vyděláváme! Nikdy jsme si nenechali nic zaplatit. Pokud však dosáhneme nezávislosti, můžeme v naší tvorbě pokračovat bez přestávek na vydělávání peněz pro další pokračování. To znamená... kvalitní a profesionální kontent bez přestávky. 
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 61 exclusive posts
4
Images
50
Links
1
Writing
6
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 61 exclusive posts
4
Images
50
Links
1
Writing
6
Videos

Recent posts by TRAVEL HELPERS CZ

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits