Tomas Gluosnis Tyla

is creating a blog

Select a membership level

Sekėjas
$3
per month
Tiems, kas mėgstate mane skaityti ir turite atliekamų dolerių sąskaitoje.
Fanas
$5
per month
Tiems, kas laukia rašinių ir turi daugiau atliekamų dolerių sąskaitoje. 
VIP
$9.99
per month
Iš esmės tai įmonių direktoriams ir šiaip vadovams, kurie gali sau leisti mokėti beveik 10 dolerių kažkokiam pogrindžio rašytojui-mėgėjui.

0

patrons

$0

per month

About

Sveiki! 

Mano vardas Tomas, internetuose esu kažkiek žinomas kaip Tomas Gluosnis Tyla. Pagal išsilavinimą esu fizikas, pagal profesiją - organizacijos plėtros vadovas, tačiau širdyje esu kūrybingas wannabe rašytojas: nuo paauglystės kai dalyvaudavau nacionaliniuose fotonovelių konkursuose jaučiu didelį norą išreikšti savo mintis ir jausmus tekste. Per šiuos beveik 20 metų rašymo (nors tikrai ne nuolatinio) patirties susikūriau savo stilių ir turiu ištikimą, nors ir nedidelę, sekėjų bendruomenę, kurie mane vienais ar kitais būdais nuolat skatino rašyti. 

PATREON paskyrą susikūriau su viltimi sukaupti paramą, kuri man padės daugiau laiko skirti rašymui. Mano nuolatinis blog'as, kuriame galite susipažinti su mano rašymo stiliumi ir mintimis: https://tomasgluosnistyla.com. Jame rašysiu ir dalinsiuosi tam tikromis detalėmis nepriklausomai nuo paramos.
Goals
$0 of $500 per month
Pasiekęs $500 per mėnesį tikslą pradėsiu įrašinėti podkastus, kuriuose dalinsiuosi kūrybinės kančios apipinta knygos rašymo istroija, įkvėpimais, patirtimi, tikrai nurautomis idėjomis, kurias dažniausiai susapnuoju ir kiekvieno podkasto metu studijoje bus vienas svečias-patronas.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Link
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Link

Recent posts by Tomas Gluosnis Tyla

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits