Tranzo būsena

is creating articles about psychology

Select a membership level

Balsuotojas
$1
per month
Galimybė balsuoti už savaitės straipsnių temas + padėka. Kas 2 savaites pasirenku temą, kuria bus rašomi 4 straipsniai - po 2 per savaitę. Patronai galės turėti įtakos balsuodami ir siūlydami, kokiomis temomis bus rašomi tekstai.
Balsuotojas + siūlytojas
$2
per month
Galimybė ne tik balsuoti už savaitės straipsnių temas, bet ir jas siūlyti. Kas 2 savaites pasirenku temą, kuria bus rašomi 4 straipsniai - po 2 per savaitę. Patronai galės turėti įtakos balsuodami ir siūlydami, kokiomis temomis bus rašomi tekstai.

0

patrons

$0

per month

About

Sveiki, esu Vitalijus, psichologas. Nuo 2015 m. rašau tinklaraštį apie psichologiją Tranzo būsena. Tekstus pradėjau kurti pabaigęs 3 bakalauro kursą, dabar jau beveik 2 metai kaip dirbu psichologu. Svetainėje galima rasti įvairių tekstų. Tiek tų, kuriuose atsispindi mano paties nuomonė, tiek objektyviai pristatančių įvairius psichologinius fenomenus.

Tinklaraščio tikslas - žmones supažindinti su psichologijos mokslo nagrinėjamais klausimais, naujausiais tyrimais, ugdyti kritinį mąstymą, kelti straipsnių apie psichologiją kartelę, kviesti konstruktyviai diskutuoti, dalintis naudingas patarimais apie produktyvumą, kūrybiškumą ir kitką. Tranzo būsenos šūkis: malonumas pažinti!Tranzobusena.lt
Goals
$0 of $100 per month
Manau, kad verta sukurti galimybę žmonėms, kurie savanoriškai nori prisidėti prie kokybiškų tekstų kūrimo vienu kitu doleriu. Nauda abipusė.
1 of 1

Recent posts by Tranzo būsena

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits