מטיילים בארץ

is creating סרטוני טיולים, הסברה סביבתית ועוד דברים מעניינים

163

patrons

$659

per month

About מטיילים בארץ

היי חברים, אנחנו שמחים שאתם כאן.
אנחנו נהנים כבר כמעט 4 שנים ליצור תוכן שאנחנו אוהבים על טיולים וסביבה בארץ והגענו לקהל בסדר גודל שלרגע לא דמיינו כשהכל התחיל.המטרה שלנו בערוץ היא להעלות את המודעות לחשיבות של איכות הסביבה על ידי תוכן, להיות עצמאיים, ולהראות מקומות מגניבים ורעיונות מיוחדים לטיולים בארץ (וגם קצת בחול אם מסתדר).

אנחנו מאמינים שלתוכן יש השפעה אמיתית על מחשבות, התנהגות, מעשים, ואפילו בחירות חיים.
זה קצת מטורף אבל אנחנו מרגישים שלערוץ שלנו יש השפעה חיובית, ושאנחנו מקדמים רעיונות שאנחנו מאמינים בהם ונותנים קצת חזרה לטבע וזה אדיר (גם אם זה אומר שיהיה קצת צפוף בלוקיישן שפרסמנו).

לא פשוט ליצור סרטונים חינמיים וגם להתפרנס, אנחנו אומנם עושים את זה כבר 3 שנים אבל זה לא קל ולא תמיד עקבי כי אנחנו עובדים עם ספונסרים, ולא קל למצוא חברה שמתחברת למה שאנחנו עושים, מאמינה בצורת השיווק שאנחנו מציעים, ויש לה תקציב לזה. אז אם בסופו של דבר נצליח להתפרנס בעזרת מימון שלכם- הצופים שאוהבים ומאמינים במה שאנחנו עושים, זה יהיה מדהים וגם יעזור לנו ליצור תוכן שדורש תחקיר ארוך ולא דווקא מסתדר עם מודל של חסות.
אז אם אתם מאמינים במה שאנחנו עושים ורוצים לתמוך בנו ישירות, זה המקום.

תמיכה בנו דרך פטריאון תתן לכם גישה לסרטונים קצרים בהם אנחנו משתפים בעדכונים, מחשבות, התייעצויות, וגם סתם סרטונים משעשעים ממאחורי הקלעים לאורך השנים.תקבלו גם 10% הנחה  על מוצרים שאנחנו מוכרים בחנות באתר שלנו.
אתם יכולים לתמוך באיזה סכום שתרצו החל מדולר 1. החלטנו שלא יהיה הבדל במה שכל תומך מקבל לפי הסכום שהוא נותן כי ככה כל אחד ייתן מה שנוח לו.
זהו נראה לי,
don't be shits
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 21 exclusive posts
4
Images
3
Links
14
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 21 exclusive posts
4
Images
3
Links
14
Videos

Recent posts by מטיילים בארץ

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits