YourStoryLT/ Aušra

is creating Sveikatingumo treniruotės Online!

Select a membership level

Sportuoliai

reward item
reward item
$6.50
per month
Tau, mielas (-a) Sportuoli(-e), priklausys:

 • Iš viso 58 skirtingos treniruotės:
 • - 20 #LetsBeatCorona, 
 • - 11 #StrongerThanCorona, 
 • - net 27 #NoriuIrGaliu (VASAROS) Sveikatingumo treniruočių VIDEO įrašų YOUTUBE kanale, kuriuos matysi tik TU ir galėsi sukti RATU!
 • 12% Nuolaidos kodas visam sportiniam asortimentui el. parduotuvėje: Sportuok.lt

Entuziastai108!

reward item
reward item
$13
per month
Tau, mielas (-a) Entuziaste,

 • atiteks VISKAS, ką gauna Sportuolių klubas!
 • + Prisijungęs prie šios narystės ant sienos rasi nuorodas į VISAS treniruotes vykusias lig 2021 kovo mėnesio! Tai visų metų 108 treniruotės filmuotos LIVE ir kitu būdu tam, kad geriausiom treniruotėm galėčiau pasidalinti su Jumis!
 • Turėk mintyje, kad nuo spalio mėnesio treniruočių intensyvumas ir pasipriešinimas padidėjo, tad daugelį kartų Tau prireiks: ilgos gumos su rankenomis, miniband apvalios gumos ir dviejų hantelių po 3kg (viena gira 6kg irgi praverstų, bet galima apseit ir su hanteliais).

VIP NARYSTĖ !

reward item
reward item
$125.50
per month
Tau, ypatingas VIP narį,

 • Priklausys viskas, ką gauna kitų klubų nariai;
 • + Galimybė prie visų treniruočių jungtis su kamera, kad galėčiau stebėti ir koreguoti Tavo treniravimasi LIVE treniruotės metu (naudosime 'Zoom');
 • + Tau priklausys 60min Video konsultacija sporto ir sveikatingumo klausimais arba Asmeninė Online treniruotė iš anksto sutartu metu;
 • + Edukacinių Online seminarų lankymas nemokamai ir išskirtinės nuolaidos gyvų susitikimų metu;
 • + Vieša padėka LIVE treniruočių metu už paramą visai YourStoryLT veiklai!
Būsi išskirtinis bendruomenės narys, kurio Sveikatingumo kreivė narystės metu kartu su bendruomenės ir asmeniniu Mano palaikymu kils tik aukštyn!

20

patrons

About YourStoryLT/ Aušra

Esu Aušra - Sveikatingumo trenerė ir Mai Ram Yoga mokytoja.

Tikiu, kad kiekvienas žmogus yra ypatingas bei turintis daug potencialo, kuriam skleistis reikalingas judesių laisvės nevaržantis kūnas. Nepaprastai stengiuosi skleisti sveikos gyvensenos principus. Visa širdimi tikiu, jog kiekvienas galime sukurti tokį gyvenimo būdą, kuriame daug aktyvaus laisvalaikio, šviesių minčių ir juoko.

Mano kelias į Sveikatingumą nebuvo staigus, visuomet jaučiau, kad turiu polinkį ir pakankamai ryžto daryti pokyčius ir siekti sveikesnės gyvensenos visame kame, ne tik fizinio aktyvumo prasme. Įgijusi Sociologės magistrės išsilavinimą ne vienerius metus dirbau projektų valdyme, pardavimuose, žmogiškųjų išteklių srityje, tačiau širdis ir siela šaukė ko kito - daugiau judesio ir daugiau Tikrų žmonių, prie kurių gyvenimo galėčiau prisiliesti, bei kuriems galėčiau padėti ne tik būti fiziškai aktyvesniais, bet ir laimingesniais, atradusiems vidinį balansą ir pusiausvyrą.

Taip sukaupusi ryžtą ir nukreipusi savo energiją svajonės link 2016 metais įgyjau Sveikatingumo trenerės licenziją, ir tai atvėrė kelią į nesibaigiantį tobulėjimą įvairiuose kursuose ir seminaruose apie sveiką, funkcionalų, stiprų ir tvirtą žmogaus kūną. Toliau sekę Mai Ram Jogos mokytojų kursai pagilino ir papildė mano supratimą apie fizinį kūną bei praplėtė sąmoningumo, proto ir juslių įvaldymo žinias.

Esu nepaprastai dėkinga savo sporto, mitybos, įvairių sveikatingumo sričių lektoriams, mokytojams ir Jogos tradicijos tęsėjai - kurie edukavo ir palaikė mane šiame stebuklingame kelyje bei suteikia visą reikiamą pagalbą ir šiuo metu, prireikus pastirpinimo :). Esu įgijusi ir pasauliniu lygmeniu pripažintą 'ACE fitness' sveikatingumo trenerės licenziją, kuri leidžia man treniruoti žmones visose pasaulio šalyse bei konsultuoti sporto, sveikatingumo, streso valdymo ir laikysenos korekcijos klausimais. Šiai licenzijai palaikyti, privalau išklausyti tam tikrą skaičių paskaitų ir seminarų, o tai neleidžia žinioms 'užsistovėti'.

Turėdama plačios darbinės patirties, mielai dalinuosi žiniomis su įmonėmis ir organizacijomis sveikatingumo temomis, bei kaip palaikyti darbuotojų motyvaciją daugiau judėti ir sveikiau maitintis, mažinti streso lygmenį, mažinti varginančius nugaros skausmus.

 • Karantino metu pradėjusi vesti nemokamas Online Sveikatingumo treniruotes, apčiuočiau didžiulią auditoriją namuose, kuri ne tik nori, bet tikrai GALI sportuoti iš bet kokios Lietuvos vietos. #LetsBeatCorona treniruotės LIVE buvo tikras įkvėpimas ne tik dalyviams, bet ir man kaip trenerei - sulaukusi didžiulio palaikymo ir puikių atsiliepimų, tęsiu treniruotes internetu ir kviečiu prisijungti prie PATREON Platformos, kur visi turėsite galimybę prisidėti prie YourStoryLT bendruomenės kūrimo, jos plėtros, augimo ir žinoma - treniruočių dėka sportuosite kartu BET KUR ir BET KADA, su DAUG motyvacijos ir palaikymo.
 
Trokštu įkvėpti kiekvieną, kuris  - daugiau judėti, sveikiau maitintis ir priimti sveikatingumo kelią kaip naują gyvenimo būdą - NAUJĄ SAVE! Transformuodami savo įpročius, keičiame savo istoriją: šiandien atlikę vieną pokytį - rytojus JAU bus kitoks, tad palengva keisdamiesi - turėsime ATSINAUJINUSĮ, LABIAU PASITIKINTĮ IR SĄMONINGESNĮ SAVE!

 • Siekiu, kad mano treniruotėse būtų lavinamas ne tik judesys, stiprinami raumenys ir širdis, bet ir lankstumas, kvėpavimas, dėmesio koncentracija, sąmoningumas; treniruotėse vyrautų įvairovė, kuri atitrauktų nuo dienos rūpesčių. Harmoninga ir suderinta fizinė veikla padeda mūsų kasdienei veiklai ir didina produktyvumą - tai gi didėja pasitenkinimas gyvenimu ir žinoma, gerėja ir pati gyvenimo kokybė! 
Jeigu norite kitokios treniruočių patirties - likite su manimi ir leiskimės į sveikatingumo kelionę kartu, kurkime Jūsų istorija KARTU - YourStoryLT!

Dėkoju už palaikymą,
Aušra

[email protected]
YouTube: YourStory.lt


Become a patron to

104
Unlock 104 exclusive posts
Get discounts to an online store
Connect via private message

Recent posts by YourStoryLT/ Aušra

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits