Aestheholic

is creating nezávislé, kritické a úprimné články z beauty oblasti
Select a membership level
Striedmy mecenáš
$1
per month

Kto sa nezohne pre halier, nezaslúži si korunu. Cením si váš pravidelný mesačný príspevok, zvlášť keď za päť takých by ste už dnes mohli mať aj fľaštičku niečoho pre vlastnú tvár ;) 

Rozumný beauty donor
$3
per month

Vážite si hodnotu peňazí, ale viete oceniť aj dobrovoľníctvo, nadšenie a zápal, z ktorého môžu profitovať viacerí. Aj takí ľudia ako vy môžu pomôcť zmeniť svet. napríklad ten môj ;) 

Mierne rozšafný mecenáš
$5
per month

Je to ako by ste si nekúpili štandardný klasický lajfstajlový časopis plný reklám, ale namiesto toho ma raz mesačne v príjemnom prostredí pozvali na matcha latté, turmeric latté, cappuccino alebo akýkoľvek iný čaj. Veľmi milé, čaje totiž milujem, tak ako verím, že Vy moje články ;) 

4

patrons

$3

per month

About Aestheholic

Ahojte, vitajte na mojom Patreone, tu sa môžete stať mojím donorom :) 

Venujem sa nezávislej beauty žurnalistike, a snažím sa na svojom blogu, instagrame i v youtube videách prinášať kvalitné a overené informácie zo sveta krásy. Pomáham vzdelávať spotrebiteľov, aby vďaka vlastným vedomostiam a starostlivosti získali krásnu a zdravú pleť.
Keďže mne samej ako tínedžerke s akné veľmi chýbali pravdivé informácie z tejto oblasti, rozhodla som sa pracovať na tom, aby tí, čo prídu po mne toľko tápať nemuseli. Aj preto budú moje články vždy voľne dostupné. 
Napriek tomu, nič, ani kvalitná beauty žurnalistika nie je zadarmo. Ak sa preto rozhodnete podporiť moju tvorbu pravidelným, hoci drobným príspevkom, pomôžete mi tak udržať si nezávislosť a naďalej vám zo sveta krásy prinášať úprimné a kvalitné informácie. Ďakujem, Vaša ZZ.

PS: príspevky na Patreone sa účtujú len v dolároch, keďže je to americká crowdfundingová platforma, umožňujúca tvorcom kreatívneho obsahu a umelcom udržať si nezávislosť a ... tvoriť ;)
Goals
$3 of $700 per month
Keď vaše príspevky dosiahnu mesačne túto sumu, odídem z práce a budem pracovať iba na Aestheholic. Ha- ha ;) 
1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits