Ahmet Dönmez

is creating News, articles, commentaries, analyses and interviews

Select a membership level

Çorbada tuzum olsun

$1
per month

Destekliyorum

$5
per month

Gazeteciliğe devam edebilmen gerektiğini düşünüyor ve elimden geldiğince destekliyorum.

Elimden bu geliyor, yanındayım

$10
per month

Gazeteciliğe devam etmen gerektiğini düşünüyor ve destekliyorum. İyi işler yapmaya devam ettiğin müddetçe destekleyeceğim.

220

patrons

About Ahmet Dönmez

Gazeteciliğin ve de özellikle bağımsız gazeteciliğin ne kadar önemli olduğunu Türkiye’nin geçmekte olduğu şu karanlık süreçte çok iyi anladık. Bütün dünyada baskıcı ve antidemokratik eğilimler yükselirken gazetecilere olan ihtiyaç da aynı oranda artıyor. Özellikle dünyanın uzak ara en büyük gazeteci hapishanesi olan Türkiye’de… Artık geriye tek tük özgür yayın organı kalmışken bir kaç bağımsız gazeteci kendi imkanları ile gerçeklerin peşinde mücadele ediyor.

Bu bir hakikat yolculuğu… Hiç bir aşiret, kabile, parti, ideoloji, mahalle, cemaat ya da kişi adına değil; sadece vicdan ve evrensel gazetecilik ilkeleri doğrultusunda cesaretle yürünebilecek bir yol bu.

Benimle beraber bu yolculuğa eşlik etmek isteyen herkesi davet ediyorum. Bağımsız gazetecilik yapabilmek için desteğinize ihtiyacım var. Her bir bağışınızın, özgür düşünceye, demokrasiye, basın hürriyetine, açık topluma küçük bir destek olması umuduyla…

Recent posts by Ahmet Dönmez

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits