Ajandakolik

is creating writing/journalism

4

patrons

About Ajandakolik

Gazeteci Nilüfer Türkoğlu'nun, işsiz bir gazeteciyken tek başına kurduğu ve editörlüğünü yaptığı Ajandakolik, kültür sanat alanında haber içerikleri üreten bağımsız gazetecilik örneği bir web sitesidir. Edebiyattan müziğe, sinemadan sahne sanatlarına çok kapsamlı bir ajandadır. Her hafta sanatçılarla yapılan özel söyleşiler de Ajandakolik'in en büyük dinamiklerinden biridir. Yaklaşık iki buçuk yıldır yoluna devam eden Ajandakolik, Nilüfer Türkoğlu'nun özgün içeriklerini sürdürülebilmesi ve bağımsız gazeteciliğine devam edebilmesi için desteklerinizi bekliyor. 


---

Ajandakolik, journalist Nilüfer Türkoğlu founded and edited when she was an unemployed journalist, is an independent journalism website with news content only in the field of culture and arts. It is a very comprehensive agenda from literature to music, from cinema to performing arts. Special interviews with artists every week are also one of Ajandakolik's biggest dynamics. The website, which has been on its way for about a year and a half, is waiting for your support, even if it is small, to maintain the original content of Nilüfer Türkoğlu and sustainable independent journalism.

www.ajandakolik.com
Goals
1% complete
DUVARI BİRLİKTE ÖRELİM 

Yaklaşık bir buçuk yıldır 1000'den fazla kültür sanat içeriği, 200'e yakın söyleşi yaparak Türkiye'nin en kapsamlı kültür sanat web sitelerinden birin tek başıma hazırlamaya çalışıyorum. Bağımsız gazeteciliğimi sürdürebilmem ve Ajandakolik'in yoluna devam edebilmesi için duvarda sizin de bir tuğlanız olursa çok mutlu olurum. 
1 of 2

Recent posts by Ajandakolik

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits