Antalya Nakliye

is creating Evden Eve Nakliyat

0

patrons

$0

per month

About Antalya Nakliye

Antalya Nakliye

Antalya Nakliye

Antalya Nakliye Nakliyat Evden eve Taşımacılık Ambar Hizmetleri
Antalya Nakliye adı ile 19 Nisan 2008 yılında ilk ticari hayatımıza başladık. tabi daha öncesinde çalışarak deneyim kazandığımız firmalar vardı. Birkaç defa daha kurumsal kimlik oluşturmak adına Antalya Nakliye logosunda, ayrıca vermiş olduğumuz hizmetler, hizmet verebildiğimiz yerler arttıkça web sayfası içeriğimize sürekli değişiklikler yaptık. Ama Antalya Nakliye adını ve insanlara vermiş olduğumuz güvenimizi hiç bir taviz vermeden bugüne getirdik.
Şu anda çok fazla domain uzantısı olması yüzünden "Antalya Nakliye" olarak kendini insanlara tanıtan sahtekarlar var. antalyanakliye.com .net .org haricinde üç ana domain firmamızdadır. Ayrıca Daha fazla sahtekar insanlara zarar vermesin diye de alıp kapalı tuttuğumuz bazı domainler de var. Yani Kanunen Sahtekar iseniz bütün her yerde geçerliliğiniz var.
At-alya veya it-alya diye şirket kurup gidip bizim adımızın com.tr domaini alan bile var. 250 TL parayı kim verir ise patent enstitümüz istenilen isim var mı yok mu yada kim istiyor demeden başkasının adını başka firmaya tescilleyebiliyor. Sonrasında Arayıp bu işin nasıl olduğunu sorduğumuzda ise ilk gelen alır ister it olsun ister at fark etmiyormuş diyorlar. bunu da öğrendik.
Sonuç Olarak "Antalya Nakliye" yi Aradığınızda Osman KARS'ı sorabilirsiniz. Gerçekten var ise kendi telefona mutlaka cevap verir. Kendi o an yok ise bile telefona cevap veren kişi size hemen geri dönüş yapmasını sağlar. Gerçi bundan bir kaç yıl önce biri yine Antalya Nakliye zannetmişti kendini sonra Aradım ve Osman Bey orada mı diye sordum, "Ağabey Osman Dışarı Gitti Sen Söyle Ben Yardım Edem" diyen bile oldu. Gerçi "Osman Dışarıyı Pek Sevmez Annenin Yanında Olmasın Acaba" demiştim iyi mi ettim kötü mü ettim halen daha düşünüyorum.
Antalya Nakliye Nakliyat Lojistik Ambar ve evden eve taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Antalya Nakliye Hizmetlerini almak isterseniz mutlaka ziyaret etmeniz gereken site Antalya Nakliye nin web sitesidir. Antalya'da başka nakliye firması yok mu, tabi ki var ama en iyi Antalya Nakliye Firmaları her zaman Antalya Nakliyenin yöntemlerini taklit ederek iyi olmaya çalışan nakliye şirketleridirler.
Peki kim bu Antalya Nakliyeciler onlar da yine evini geçindirmek için emek saf eden ve işini en iyi yapan nakliyecilerdir. Çünkü Rehberleri olan Antalya Nakliye, koşulsuz şartsız Antalya'nın en iyi Nakliye firması dır.
Antalya 'da nakliyat hizmeti veren Antalya Nakliyat Firmalarının Bir çoğu Antalya Nakliyenin sahibi olan Osman Kars'ın hazırlayıp Nakliyecilerin kullanımına sunduğu NakliyatPro Nakliyecilerin Portalı uygulamasını sürekli kullanarak birbirleri ile iş paylaşımında bulunurlar.
Kısacası Nakliyat Şirketini kurduktan sonra Yani Nakliye Sektörüne Girdikten Sonra Antalya Nakliye A'dan Z'ye Nakliyat dünyasında olan biten her konuda mutlaka söz sahibi olmuş ve aynı zamanda, A'dan Z'ye Nakliye Hizmetlerinde Hem Müşterilerine Hizmet sunar iken Aynı zamanda, Nakliye Firmalarının da Faydalanacağı güzel yazılımlar ile Hiçbir karşılık beklemeden Nakliye Firmalarına Ücretsiz Yazılımlar üretmiştir. Eee Nakliye Sektörüne Girdik ama Nakliyeci olarak kalmak yerinde saymak yani insanlara kayma değeri olan hiç bir şey üretememek, bence yaptığınız işe Hiç bir şey karmadan yapmak ki bu iş ne olur ise olsun O işi yapmamak daha iyi. O yüzden Lojistik Adına Her şeyi öğrenip Antalya'da yüzlerce firmanın Lojistik çözümlerini sağladık.
Antalya Pazarında kendimizi geliştirdik, daha önce de söylediğim gibi hiç bir şey yapmamak yaptığı işe bir şeyler katamamaktan iyidir. bu yüzden çok yakında İstanbul Nakliyat Sektöründe Söz Sahibi olmak için altyapımızı kurmaya başladık. Bekle Bizi İstanbul. Çok Yakında Nakliyat firmasının Kralı Geliyor.
Sözlerime Son vermeden önce belki de en başta söylemem gereken bir şeyi unutmadan yazmak istedim. Antalya Nakliye İlk kurulduğunda bu mesleğe evden eve nakliyat yaparak başladı. Çok personel yetiştirdik yetiştirdiğimiz çoğu elemanımız şu anda kendi firmasını Antalya Nakliye kültürü ile işletmekte. Hani derler ya Uzanan Kol Bizden Olsun. Aynen Öyle. Bazen Siz Değerli Müşterilerimizin Evden Eve taşımacılık hizmetlerine Talebin yoğunluğu ile cevap veremeyecek duruma da geliyoruz. ama sağ olsun Dostlarımız en sıkışık günlerimizde bizlerle iş birliği yapıyor, onların da desteği ile Antalya'nın Yükünü Biz Taşıyoruz...

Recent posts by Antalya Nakliye

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits