Aurimas Gailiūnas

is creating fiction

Select a membership level

Žvilgsnis į ateitį

reward item
reward item
$1
per month
Nauji, dar nepublikuoti (ir neredaguoti) skyriai iš būsimų knygų. Būkite pirmieji, kurie pamatys juos dar iki tol, kol atliksiu galutinius redagavimo darbus.

Knyyygosss

reward item
reward item
$5
per month
Viskas, kas aukščiau išvardinta, plius galėsite parsisiųsti  iš senesniųjų publikacijų - siaubo kūrinį "Akmenų laivas" su priedais, nutylėtais "gamybos" metu - paties laivo žemėlapiu.  Taip pat ateityje pamatysite daugiau įvairių priedų iš senesniųjų darbų.

8

patrons

$10

per month

About Aurimas Gailiūnas

Man patinka rašyti. Mėginau mesti - neišeina. Pusėtinai rašyti irgi neišeina, tad kiekvieną kartą stengiuosi, kad skaitytojas liktų vis labiau patenkintas. Ir tai nėra toks lengvas užsiėmimas, kaip kam nors gali pasirodyti. Tai įdomus užsiėmimas, bet jokiais būdais - lengvas. Pamėginkite šitaip sudominti DAUGYBĘ žmonių ir įsitikinsite :)
Esu dėkingas kiekvienam, kuris nors kartą pagalvojo, jog vertėtų atsiversti mano parašytą e-knygą. Tai daug ką reiškia, tikrai. Ateityje planuoju sukurti daugiau įdomių istorijų, kurios praskaidrintų kiekvieno laisvalaikį - dar ir dar kartą. Ir tikėtina, jog visos tos istorijos bus daugiau ar mažiau fantastinės, padedančios ištrūkti iš realybės.
Kodėl aš čia? Turiu sumanymą, jog vieną dieną dauguma mano kūrinių taps skaitomiausiais bei praturtins skurdoką lietuviškos fantastikos fondą. Tam man ir reikia jūsų :)
Goals
$9.86 of $300 per month
Sveiki. Pamirškite popierines knygas - panašu, jog artimiausiais metais tam nutikti nelemta. Taigi, koncentruosiuosi į elektronines. Na tas, kurias galima parsisiųsti, įsikelti į telefoną ir prireikus ištrinti :) Privalumas - manęs už sprando nelaikys joks redaktorius. Minusas - kai ant sprando netupi redaktorius, aš natūraliai mažiau rašau, todėl tai bus jūsų, skaitytojų pareiga laikas nuo laiko paraginti mane kumščiais, niuksais, arba šiaip komentarais.
P.S. Jeigu tik pradeda atrodyti, jog per ilgai dingau iš interneto - raginkite. Aš dažnokai prarandu laiko nuojautą ir tokia užmarštis gali tęstis mėnesių mėnesiais.

O kol kas mano tikslas yra užbaigti "Sevito" trilogiją. Po to rašysiu "Akmenų laivo" tęsinį, kur pirmojo kūrinio herojė ragana Skaistė stengsis išgyventi kryžiuočių apsuptyje.

Po šio darbo nusimato Sci-Fi pertraukėlė su dirbtiniais intelektais ir kosminėmis kelionėmis (projektas vis dar svarstomas, bet pradinė medžiaga man labai patinka, taip kad... 85 proc. tikimybė?
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 13 exclusive posts
4
Images
10
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 13 exclusive posts
4
Images
10
Writings

Recent posts by Aurimas Gailiūnas

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits