Aviacijos pasaulis

is creating Aviation News

Select a membership level

Pilotas
reward item
$2
per month

Buvai AP prenumeratorius?
Tavo palaikymo reikia ir dabar!
Visus 2 doleriu PATREONUS paminėsime www.aviacijospasaulis.lt/aciu

Instruktorius
reward item
$5
per month
Buvai AP prenumeratorius?
Tavo palaikymo reikia ir dabar!
5 dolerių rėmėjams suteikiame 10% nuolaida aviaciniams suvenyrams (apkrautuvele.lt), paminėsime www.aviacijospasaulis.lt/aciu
Kapitonas
reward item
$10
per month
Buvai AP prenumeratorius?
Tavo palaikymo reikia ir dabar!
10 dolerių rėmėjams suteikiame 20% nuolaida aviaciniams suvenyrams (apkrautuvele.lt), paminėsime www.aviacijospasaulis.lt/aciu

5

patrons

$11

per month

About

Aviacijai reikia nuolatinių žinių, įdomių video reportažų, greičio, žinomumo ir populiarumo. Dabar tai darysime kartu su jumis. Kviečiame jus prisijungti ir paremti aviatorių norą būti matomiems. Mes reguliariai rašysime ir transliuosime aviacines žinias, populiariai apie aviaciją visiems. Prisijunkite prie mūsų ir kartu populiarinkime aviaciją.

Skrydis, dangus, sportas, oro gynyba, verslas - pasakosime apie aviacijos tendencijas, gvildensime jums rūpimus klausimus, rašysime apie fantastiškus žmones ir jų sparnus, orlaivius, aerodromus. Redakcijos studijoje kalbėsime apie aviacijos aktualijas ir įdomias temas. Sieksime įgyvendinti svajonę kurti trumpąją dokumentiką apie Lietuvos aviacijos ypatumus ir žmones. Tačiau, kiek tokių žinių reikės jums, mums kartu, paaiškės jau netrukus. Nes visus tuos darbus mes ketiname nuveikti kartu su jumis.

Aviacijos pasaulis – profesionalus žvilgsnis į aviaciją. Kasdienės žinios apie aviaciją pateikiamos populiariai. Tinka bet kokio amžiaus žmonėms, besidomintiems aviacija. Supažindiname jus su civiline, karo ir mažąja aviacija ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

„Aviacijos pasaulis“ gyvuoja jau 17-tus metus, nuo 2018 metų lapkričio persikėlėme į virtualią erdvę. Su dar didesniu entuziazmu ieškosime naujų temų, kursime įdomų ir kokybišką turinį. Garantuojame profesionalumą.

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits