Barbora Lazarczykova

is creating butterflies in your belly.

Select a membership level

Show me love!
reward item
$1
per month
For those, who want to support me and doesn't need to see more.
You just want to let me know, that there's someone out there who's happy, because of what I do. 
Thanks! I appreciate it so much! 
UNCENSORED!
reward item
$3
per month
  • Full access to my public photoshoots without censorships!
FULL ACCESS & BONUSES
reward item
$10
per month
  • Full access to my public photoshoots without censorships!
  • + you get more photos from photo shoots, behind the scenes photos / videos, whatever extra what I got. 

41

patrons

About

Český úvodník níže, spíše tady však sekám anglicky...


Hi, I'm Bara and my diagnosis is: erotic photographer. I am going to share with you this passion and how I look on women.

Yeah. I'm kind of passionate person who is excited about something else every now and then. One of my biggest excitement is stuff around sex, so when I have a camera in my hands, I am just following my heart..well, something much bellow haha..and using camera my way.;) I also love music, weird looking animals and drawing etc.....so you can see how I combine all my passions in what I do.;) 

I love the idea of patreon pages! You can support an artist who you like and the artist can create because of you and for you! 

Hope you have a smile on your beautiful faces when you see my work so my belly is full of butterflies! Well, even if you are just reading this shit, I adore you already:)) Thx!

I highly reccomend to see posts from older to newer! I am posting separately posts and makes better sense.;) You can see photos here as a separate posts (tier $3) or you can see photos also as a whole sets as an extended photo shoots at once (tier $10).

And let's make it clear - I am not going to have uncensored pics of myself here.;)
Naked yes - but censored, haha. Use your imagination! ;p

My Instagram profile:
https://www.instagram.com/barboralazarczykova/
(feel free to share my stuff on social media, so I can do more fun for people and be the reason why they are smiling when they watching displays!:)

Twitter:
https://twitter.com/barboralaz


All photos are published just with model's permission! And also because some of these have their naked photos just on Patreon profile, it's double necessary to respect this:

Legal Note:
Please respect that I share content just for you and don´t share anything. 
All content published on this patreon is exclusive copyrighted material belonging to me (Barbora Lazarczyková), please keep it that way.
It´s not allowed to share or publish any content from my Patreon. Violation of this will result in legal action. Also your subscription will be cancelled immediately and without warning and you will not be given any refund.
By signing up for my Patreon you consent that you are at least 18 years old, and agree to these terms and conditions.Ahoj lásky! Já jsem Bára a hodlám tady s vámi sdílet můj pohled na ženy. Občas i na sebe. Ale to pouze v oblečené, či cenzurované podobě. 

Patreon je boží! Kdo neznáte, tak Patreon je platforma pro lidi, kteří něco tvoří a k tomu, aby to mohli dělat naplno, tak získávají support od fanoušků v podobě symbolických částek rovnajícím se třeba jednomu pivu měsíčně.:) Něco jako kickstarter, jen kontinuální podpora, za kterou na oplátku dostáváte od umělce jedinečný obsah a třeba i možnost nahlédnout pod pokličku (v mém případě pod kalhotky haha). Je tady už velká spousta lidí a protože se mi tento způsob fungování moc líbí, chtěla bych to zkusit též.:) Vytvořila jsem už spoustu sakra krásných hanbatých knih, nad kterýma se těšili pokaždé jen jejich majitelky a majitelé. Chtěla bych si teď užít víc srandy ve vytváření věcí pro veřejnost, což vyžaduje support od těch, které to zajímá.;) Jedině tak totiž můžu dál svobodně tvořit!

A z čeho se tady můžete těšit? Nabídnu vám tu necenzurované fotky, které jinde nenajdete, rozšířené verze fotošůtů, videa, backstage matroš a různý další srandy, kterýma se bavím a které na instagram dávat nemůžu anebo nechci ;p....a pak....no uvidíme! 

Můžete sledovat fotky po jedný jako jednotlivé příspěvky (Tier $3), od února však můžete vidět i celý set fotek se svlečnou naráz, obohacený o další záběry (Tier $10)! 

Jo a pro nově příchozí docela doporučuju koukat na příspěvky od nejstarších po novější! Jak přidávám jednotlivé fotky postupně, tak to takto dává větší smysl.;)

Mé nahé necenzurované fotky mě samotné tady nejsou a nebudou!;)
Fotím svlečny, které si exhibicionismus online užívají, což si patřičně užívám zase já a doufám, že i vy se mnou;) 

Můj Instagram:
https://www.instagram.com/barboralazarczykova/
(prosím sdílejte moje příspěvky, když se vám budou líbit, moc mi to pomůže! děkuju:*)

Jsem i na Twitteru, ale zatím jsem ráda, že stíhám Instáč, takže jeho čas třeba ještě přijde:
https://twitter.com/barboralaz


Všechny fotky zveřejněny výhradně jen se souhlasem modelek! A protože některé z nich zveřejňují své hanbaté fotky jen pod Patreonem, je zvlášť důležité respektovat následující:

Právní poznámka:
Prosím respektujte, že obsah, který zde sdílím je jen pro vás a nic odtud dále nikde nesdílejte. 
Veškerý obsah zveřejněný zde na Patreonu je exkluzivním materiálem chráněným autorskými právy, která patří mně, Barboře Lazarczykové. 
Není dovoleno sdílet ani publikovat žádný obsah z mého Patreonu. Jejich porušení bude mít za následek právní kroky. Vaše předplatné bude také zrušeno okamžitě a bez varování a nebude vám vrácena žádná náhrada.
Registrací do mého Patreonu souhlasíte s tím, že máte nejméně 18 let, a s všemi těmito podmínkami souhlasíte.

Love you all!:*
Goals
41 of 100 patrons
When I reach 100 patrons, it would make me fluffing happy, because it means I do really have fans and my vision of constant income by entertaining me and other people is on the way! Wow. -fingers crossed- I will do some special photoshoot for you to celebrate that!:)
1 of 3
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 184 exclusive posts
577
Images
1
Poll
10
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 184 exclusive posts
577
Images
1
Poll
10
Videos

Recent posts by Barbora Lazarczykova

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits