Bernardinai.lt

is creating a free online daily

Select a membership level

Bičiulis
$3
per month
Bičiuliams būsime amžinai dėkingi.
Draugas
$5
per month
Iš savo draugų ypač laukiame komentarų apie Bernardinai.lt internetinį dienraštį bei kitą mūsų vykdomą veiklą. Stengsimės atsižvelgti į Jūsų pasiūlymus. Rašykite mums Patreon platformoje.
Geriausias draugas
$10
per month
Geriausius draugus, kurie remia $10 ir daugiau, kviečiame į savo šventes, siunčiame jiems kvietimus į specialiai rėmėjams organizuojamus renginius. Ir žinoma, Patreon platformoje laukiame Jūsų klausimų, komentarų ar pasiūlymų internetiniam dienraščiui Bernardinai.lt.

148

patrons

$498

per month

About

Sveiki atvykę!
Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų „Patreon“ puslapyje. Kaip nepriklausomas interneto dienraštis norime būti kitokie, palaikydami savo erdvę švarią, kad skaitytojus pasiektų tik pačios svarbiausios naujienos, tik kokybiški straipsniai ir vaizdo ar garso reportažai.

Kodėl Jūs čia?
Tikriausiai pastebėjote, kad vis daugiau žiniasklaidos priemonių dalį turinio apmokestina. Mes apsisprendėme ir toliau siūlyti kokybišką ir nemokamą turinį. Tačiau tai reiškia, kad mums reikia Jūsų pagalbos.

Kviečiame prisidėti prie kokybiškos žiniasklaidos ir Bernardinai.lt misijos skiriant periodinę paramą.

Kaip tai padaryti?
Jums šioje platformoje tereikia pasirinkti sumą, kurią norite aukoti, vieną kartą įvesti savo banko kortelės arba „Paypal“ paskyros duomenis ir „Patreon“ kas mėnesį nuskaitys iš jūsų sąskaitos pasirinktą sumą. Pasikeitus situacijai, bet kada ir be jokių papildomų sąlygų galėsite šį savo įsipareigojimą nutraukti. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad prie sumos bus pridėtas ir 21 % PVM. Taip pat perspėjame, kad „Patreon“ priima ne visas debetines korteles.

Mūsų įsipareigojimai Jums
  • Mes įsipareigojame išsaugoti švarią ir pagarbią skaitymo ir informavimo erdvę, nes žinome, kad tai Bernardinai.lt skaitytojams svarbu.
  • Patreon rėmėjams siųsime visą naujausią informaciją apie Bernadinai.lt veiklą, naujoves bei finansinę situaciją.
  • Mes įsipareigojame su Jumsi bendrauti. Kviečiame rašyti mums šioje platformoje savo komentarus, klausimus bei pasiūlymus.
Goals
$498 of $5,000 per month
Pasiekę 5 tūkst. eurų per mėnesį tikslą, galėtumėme sutelkti visas jėgas į kokybiško turinio kūrimą. Mes norime, kad Bernardinai.lt būtų dar švaresnis ir kokybiškesnis internetinis dienraštis.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 1 exclusive post
1
Image

Recent posts by Bernardinai.lt

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits