Bernardinai.lt

is creating a free online daily

Select a membership level

Rėmėjai
$1
per month
Remiantiems dienraštį 1$ ar daugiau būsime amžinai dėkingi.
Smulkieji mecenatai
$5
per month
Remiantiems dienraštį bent 5$ per mėnesį, suteiksime galimybę prisidėti prie dienraščio turinio formavimo. Įsipareigojame stiprinti Jūsų mėgstamiausią rubriką ir Jums aktualiausias temas, atsižvelgdami į pusmetinius balsavimo rezultatus. 
Stambieji mecenatai
$10
per month
Remiantiems dienraštį 10$ ar daugiau pažadame tą pačią balso teisę turinio formavime kaip ir „smulkiesiems mecenatams“, tik kad Jūs per kiekvieną balsavimą galėsite atiduoti du balsus. 

169

patrons

$452

per month

About

Sveiki atvykę!
Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų „Patreon“ puslapyje. Kaip nepriklausomas interneto dienraštis norime būti kitokie, palaikydami savo erdvę švarią, kad skaitytojus pasiektų tik pačios svarbiausios naujienos, tik kokybiški straipsniai ir vaizdo reportažai.

Kokia mūsų situacija?
Komerciniame pasaulyje nepriklausomai žiniasklaidai išlikti sunku. Neretai dėmesys ir pajėgumai nuo turinio kūrimo nukrypsta į nelengvai išsprendžiamą galvosūkį, „kaip užsidirbti algoms“? Bet su Jūsų pagalba šį iššūkį galime įveikti ir kartu kurti stiprią nepriklausomą žiniasklaidą. 

Mūsų sprendimas – „Vieno euro misija“?
Kas mėnesį „Bernardinai.lt“ aplanko apie 200 000 skaitytojų. Jei bent pusė jų reguliariai kas mėnesį prisidėtų prie mūsų gyvavimo 1 EUR ar didesne suma, galėtume gyventi nesibaimindami dėl dienraščio ateities ir kurti dar kokybiškesnį turinį, kartu su galimybe įtraukti daugiau ir įvairesnių autorių.

Tikime, kad kokybišką ir finansiškai tvarų interneto dienraštį galime sukurti kartu, tad kviečiame prisijungti prie „Vieno euro misijos“ ir drąsiai spausti „BECOME A PATRON“ mygtuką.

Kaip prisidėti?
Jums šioje platformoje tereikia pasirinkti sumą, kurią norite aukoti, vieną kartą įvesti savo banko kortelės arba „Paypal“ paskyros duomenis ir „Patreon“ kas mėnesį nuskaitys iš jūsų sąskaitos pasirinktą sumą. Pasikeitus situacijai, bet kada ir be jokių papildomų sąlygų galėsite šį savo įsipareigojimą nutraukti. Prašome atkreipti dėmesį, kad prie sumos bus pridėtas ir 21 % PVM. Taip pat perspėjame, kad „Patreon“ priima ne visas debetines korteles.

Mūsų įsipareigojimai Jums
Mes įsipareigojame išsaugoti švarią ir pagarbią skaitymo ir informavimo erdvę, nes žinome, kad tai „Bernardinai.lt“ skaitytojams svarbu. Aukojantiems 5 dolerius ar daugiau suteiksime galimybę skirti didelę dalį surinktų lėšų Jūsų mėgstamiausiai rubrikai ar temoms, kurias galėsite išrinkti per pusmetinius balsavimus. Pasižadame į Jūsų nuomonę atsižvelgti.


Goals
$452 of $5,000 per month
Pasiekę 5 tūkst. eurų per mėnesį tikslą, galėtumėme sutelkti visas jėgas, kurių nemenką dalį atima projektinė veikla bei paramos paieška, į kokybiško turinio kūrimą. Tai reikštų dar labiau išpuoselėtą, dar švaresnę ir kokybiškesnę interneto erdvę mūsų brangiems skaitytojams.
1 of 1

Recent posts by Bernardinai.lt

By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 2 exclusive posts
2
Writings
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits