Biyolojizm

is creating Science Platform
Select a membership level
Nükleotit
$1
per month

İnsan DNA'sı 3.2 milyar nükleotitten, Biyolojizm'in DNA'sındaki nükleotitler ise sizlerden oluşmaktadır. Biyolojizm'i oluşumuna katkı sağlamak istiyorsanız. Aylık 1$ bağış yaparak Biyolojizm'in sunucu masraflarının karşılanmasına ufak bir katkıda bulunabilirsiniz.

Gen
$2
per month

Bizlerin oluşumuna ve devamına destek veren genlerden bir tanesi de siz olabilirsiniz. Aylık 2$ bağış yaparak Biyolojizm'de düzenli olarak içerik girilmesine katkı sağlayabilirsiniz. 

0

patrons

About Biyolojizm

Biyolojizm nedir?

Biyolojizm, Türkiye'nin sayılı bilim platformlarından biridir. 10 Nisan 2017'de yayın hayatına başlamış olan bu oluşum, iki yılı aşkın süredir bağımsız olarak içerik üretmektedir. Sizlerin de sevgisini kazanmış Biyolojizm, iki yıl gibi kısa sürede yüzbinlerce bilim severe ulaşmayı başarmıştır. Yayın hayatı boyunca üretmiş olduğu içerikleri tamamen ücretsiz bir şekilde sunmuştur, sunmaya da devam edecektir.

Biyolojizm kimdir?

Biyolojizm, Marmara Üniversitesi'nde öğrenim hayatına devam eden bir grup bilim aşığı öğrenci tarafından kurulmuştur.

Biyolojizm neden okur desteğine ihtiyaç duyuyor?

Biyolojizm, bir grup üniversite öğrencisi tarafından oluşturulmuş bir oluşum olduğundan dolayı herhangi bir gelir kaynağına sahip değildir. Bu sebeple hedeflerine ve hayallerine ulaşmak için Türkiye'yi çağdaş bilim seviyesine yükseltmek için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyor. Biyolojizm'in hedeflerini ve hayallerini aşağıda bulunan maddelerden öğrenebilirsiniz.

Biyolojizm'in hedefleri ve hayalleri nedir?

  • Biyolojizm'i meslek haline getirip tam zamanlı içerik üretir hale gelmek.
  • Mobil platformlarda Biyolojizm'in uygulamasını yayınlamak.
  • Bilimsel animasyon videoları oluşturup bilimsel bilgiyi çok daha anlaşılır bir şekilde sunmak.
  • Profesyonellerce oluşturulmuş, aylık bir bilimsel dergi çıkarıp bunun devamlılığını sürdürmek.
  • Biyolojizm'in ofisini açmak ve bu ofisin bir kısmını müze haline getirip canlıların tarihi hakkında bilgiler sunmak.
  • Bir bilim ormanı oluşturarak ülkemize yeşillik katmak.
  • Ülke çapında Biyolojizm sponsorluğunda konferanslar, açık oturumlar ve paneller düzenlemek ve bunları herkese ücretsiz bir şekilde sunmak. İşte bu yüzden sen de Herkes için Bilime destek ol!
Goals
0 of 500 patrons
Mobil platformlarda yayınlanacak olan Biyolojizm uygulamasının yayınlanması için gerekli olan miktar. Bu miktara ulaştığımızda artık siz de sadece tek tıkla bilimsel bilgiye telefonlarınızdan ulaşabileceksiniz. Bu sayede günün her anında anlık olarak bilim dünyasında ne olduğunu öğrenebilecek ve dünyadaki gelişmelerden güncel olarak haberdar olacaksınız.
1 of 1

Recent posts by Biyolojizm