Lucie Javorková

is creating svatební blog Budeme se brát
Select a membership level
Sedmikráska
$1
per month

Všem milým sedmikráskám za jejich podporu odemknu bonusové příspěvky tady na Patreonu a samozřejmě hezky poděkuju na sociálních sítích a blogu.
Děkuju!

Kopretina
$3
per month

Laskavé kopretinky si budou moci poslechnout příspěvky ze série Plánování svatby ve formě podcastu (exkluzivně pouze na Patreonu), aby mohly plánovat třeba i cestou do práce. Samozřejmě i jim hezky poděkuju a zpřístupním bonusový obsah.
Děkuju!

Slunečnice
$7
per month

Srdečné slunečnice každý měsíc pozvu na uzavřený dvouhodinový live videochat, ve kterém si všechny společně popovídáme o svatbách a o tom, co právě řešíte. Samozřejmě i vám poděkuju, odemknu bonusy a zpřístupním podcasty.
Děkuju!

0

patrons

$0

per month

About Lucie Javorková

Chystáte svatbu? Gratuluju!

Svatební blog Budeme se brát tvořím už 8 let. Nenajdete tu žádné reklamy, jen nezávislou autorskou tvorbu. Vy, moje čtenářky, jste pro mě nejdůležitější. Chci, abyste u mě vždy našly odpovědi na své otázky a případně se nebály zeptat. Chci vám ukazovat možnosti, jaké máte.
Protože svatba je jen jednou za život a vy máte právo si ji zařídit podle svých představ. I kdyby to mělo být proti všem zažitým pravidlům.

Cítíte, že jsme na stejné vlně?Staňte se patronkou blogu

Pokud máte moji tvorbu ráda a cítíte, že jsou pro vás moje články a třeba i příspěvky na sociálních sítích skutečně užitečné, můžete mě podpořit libovolnou měsíční částkou. Díky vaší podpoře budu vědět, že to, co dělám, má cenu. A budu se moct věnovat svatebnímu blogování naplno.

Vyberte si, jakou částkou mě chcete či můžete každý měsíc podpořit a jakou odměnu byste za to chtěla. I za symbolický dolar měsíčně, což je asi 23 korun, vám budu neskutečně vděčná a jako odměnu vám odemknu bonusový obsah tady na Patreonu. V něm se můžete těšit na různé tipy, rady a inspirace, které by nevydaly na samotný článek, ale i tak by se vám mohly hodit. 

Pokud si později svou podporu rozmyslíte nebo třeba už nebudete mé rady potřebovat, můžete platbu kdykoliv zrušit.

BLOG || INSTAGRAM || FACEBOOK || FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Recent posts by Lucie Javorková