Bu Mu Yani

is creating Podcast

Select a membership level

Minimalist Destekçi
reward item
$1.71
per month
Bize kahve ısmarlayın! Malum kafein bu işin olmazsa olmazı. 


Teşekkür:

  • Bonus Bölüm: Her ay en az bir adet, yalnızca siz Patreonculara özel hazırladığımız bölümü dinleme ayrıcaılğına erişin.
Destekçi Gibi Destekçi
reward item
$2.81
per month
Bize bira ısmarlayın! Kafamız kırılsın; şöyle güzelce gevşeyelim, negatifi atalım.


Teşekkür:

  • Uncut Bölümler: Yayınladığımız bölümleri 25-30 dakika aralığında tutmaya çalışıyoruz fakat bazen muhabbet su gibi akıyor ve bir kısmını atmak zorunda kalıyoruz, yazık oluyor. Bu bölümlerin tam hali bundan sonra siz sevgili destekçilerimizin!
  • ve önceki tüm ayrıcalıklar 
Nişantaşı Üniversiteli
reward item
$6.21
per month

Mekanda loca, beachte bistro, boğazda rakı gibi bilumum Nişantaşı Üniversiteli harcamalarınız arasında lafı bile olmayacak destek.


Teşekkür:


  • Sunucularla Sohbet: İster Skype üzerinden, ister oturup karşılıklı  sohbet edelim, iki lafın belini kıralım. 
  • ve önceki tüm ayrıcalıklar

15

patrons

About

Merhaba ben Zuhat, selam ben de Oğulcan.

Bizler kariyer basamaklarını tırmanmaya çalışırken, bir anda "N'apıyorum ben?" diyen ve hayatlarını değiştirmeyi kafasına koyan iki çocukluk arkadaşıyız. İşlerimizden ayrılarak başladığımız bu yolculuğu "Bu Mu Yani?" adını verdiğimiz bir podcast serisi ile başkalarıyla da paylaşmaya karar verdik. Amacımız kendi kuşağımızın sesi olmak ve bizden önce gelenlerin kurduğu bu düzende farklı bir yolun mümkün olduğunu göstermek. Bu bağlamda; kitaplar, makaleler, filmler, belgeseller ve farklı kaynaklardan edindiğimiz bilgi ve fikirleri; kendi deneyimlerimizle harmanlayarak dinleyicilerimize değer katmaya çalışıyoruz.

Sizden gelecek desteklerle yayınlarımızın kalitesini artırırken, Bu Mu Yani'yi bir podcast'ten ötesine, benzer düşünen insanları bir araya getirecek bir platforma dönüştürmeyi hedefliyoruz. Destekleriniz karşılığında da size farklı ayrıcalıklar sunarak naçizane teşekkür ediyoruz.
Goals
15 of 50 patrons
O Zaman Dans! - 50 kişi olursak hayalimizdeki o minik stüdyoyu kurarız, yayınlarımızın kalitesi artar, hem de ünlü konuk çağırmaya yüzümüz olur.
1 of 1
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Audio releases
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 3 exclusive posts
3
Audio releases

Recent posts by Bu Mu Yani

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits