BU SON eroin !

is creating Bir kitap- bir hayat

0

patrons

$0

per month

About BU SON eroin !

Lafı fazla uzatmayacağım. Ben 20 yıllık bir eroin bağımlısıyım.  Durun hemen önyargılı olmayın.. Bunu beni hemen her gün yakalayıp, üstüm boşta olsa döven, ağır hakaretler eden bekçi ve polislere de söylüyorum.. Ben hırsız değilim! Kimseye en ufak bir zararım, sabıkam yok, doğadaki tüm canlı yaşama saygı gösteriyorum , bir çiçeği bile kopartmıyorum ben! Neden mi bunları söylüyorum eroin bağımlısıyım dedim diye beni kötü bilmeyin.. Ben hastayım.. Sadece bu, ben hastayım arkadaşlar. Eczaneden ağrı kesici almaya gider gibi sanki torbacı arıyorum her gün.. Sabah uyanır uyanmaz ilk işşim bu olmuş benim.. Saygıdan yoksun bir müşteriyim ben at arabasına binen çingeneleri zengin eden.. Öyle cahil bir insan da değilim, Lisans mezunuyum, hatta yüksek lisans öğrencisiyim bir zamanların.. Bağımlılığım bitirmeme izin vermese de...
EVET BEN BİR KİTAP YAZDIM. ( BU KISMI BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK İSTİYORUM MÜSADENİZLE. DİKKATİNİZİ ÇEKMEK GEREKİYOR. AKSİ HALDE HERGÜN YANINIZDAN GEÇEN ONLARCA HASTA VE BAĞIMLIYI FARKETMEDİĞİNİZ GİBİ BENİM BU PAYLAŞIMIMI DA GÖRMEYECEKSİNİZ.. GERÇİ ÇÖZÜM KEŞKE BÜYÜK YAZMAK OLSA, AVAZIM ÇIKTIĞI KADAR BAĞIRDIM BU YAŞIMA KADAR. SESİMİ- SESİMİZİ DUYAN KİMSELER OLMADI. DOKTORLAR BİLE YÜZÜMÜZE BAKMADI 5 PARA DEĞER VERMEDİLER BİZE. BEN DE SONUNDA TÜM BU HAYATI KİTAPLAŞTIRDIM. İNANIN TÜM MADDE BAĞIMLILARININ HAYATININ ÖZÜNÜ BULACAKSINIZ BU KİTAPTA.. DOKTORLAR İLAÇ BAĞIMLISI YAPIYOR GERÇEKTEN NASIL HANGİ YÖNTEMLERLE KURTULUNUR BU İLLETTEN ONU OKUYACAKSINIZ.. İLAÇ SEKTÖRÜNE BİZİ KURBAN EDEN DOKTORLARI YAZDIM, TORBACILARI HARACA BAĞLAYAN POLİSLERİ YAZDIM. UFAK UFAK ALÜMİNYUM FOLYO PARÇALARI SATARAK EV ARABA SAHİBİ OLAN MARKETLERİ YAZDIM.. BAŞKENT ANKARA'NIN İLLEGAL SOKAKLARINI OKUYACAKSINIZ BU KİTAPTA.  

           BENİM 10 BİN LİRAYA İHTİYACIM VAR! NET 10 BİN LİRA. PALET TEDAVİSİ OLMAM GEREKİYOR. YANİ VÜCUDUMA YERLEŞTİRİLECEK ÇİP GİBİ BİR ALET SAYESİNDE İSTESEM DE İÇEMEYECEĞİM. ÇÜNKÜ BEN ARA ARA HEP BIRAKIYORUM EROİNİ.. İÇENLER BENİ ANLAYACAKLARDIR. ASIL MESELE GERİ DÖNMEMEK.. ASLINA BAKARSANIZ KAT KAT FAZLA 10 BİN PARA HARCIYORUM UZUN VADEDE FAKAT BU PARAYI TOPLU ŞEKİLDE HİÇ GÖRMEDİM Kİ TEDAVİ OLAYIM.. HER GÜN 100 100 PARAM GİDİYOR VE TEK GİDERİM EROİN İÇİN AİLEMİ ÜZEREK BULDUGUM BU PARA. TEK BİR SİMİT BİLE YEMİYORUM BU PARAYLA.. UFAK UFAK TÜM BİRİKİMİMİZ VE HAYATIMIZ TÜKENDİ.SADE KENDİ HAYATIM DEĞİL AİLE HAYATIM DA MAFOLDU. İÇENLER BENİ ANLAYACAKLARDIR... BEN YOLUMA ÇIKMIYORUM,HIRSIZLIK YAPMIYORUM VE YAPMAK DA İSTEMİYORUM. YAPAMAM DA ZATEN.. AMA ARTIK ACI İÇİNDE YAŞAMAK İSTEMİYORUM. ŞU ÇİPİ BİR TAKTIRAYIM YETER.  BU BAŞLIK BİR PARA DİLENME ÜZERİNE KURULU DEĞİL BUNU HİÇ YAPMADIM. BEN BU KİTABIMI SATARAK 10 BİN LİRA BULMAK ZORUNDAYIM. TAMAMEN LEGAL BİR HAYAT YAŞAMAK İSTİYORUM. KİTABIMIN SATIŞ FİYATI 15 TL.  BEN 5 TL VE ÜZERİ BAĞIŞ YAPAN HERKESE KİTABIMI GÖNDERMEK İSTİYORUM. 15 TL VE FAZLASI BAĞIŞ YAPANLARA DA ÖZEL BİR NOT VE İMZA İLE ÖZEL KILINMIŞ BİR  KİTAP HALİNDE GÖNDERECEĞİM. ELİMDEKİ KİTAPLAR BİTENE KADAR KAÇ TANE İSTERLERSE GÖNDEREBİLİRİM. 
    ÖZELLİKLE DE RİCA EDİYORUM. EĞER BAĞIŞ YAIPI KİTABIMI SATIN ALAN OLURSA KİTAPLA İLGİLİ YORUMLARINI LÜTFEN YAPSIN VE HERKES KİTAP İÇERİĞİ HAKKINDA TARAFSIZ BİR BİLGİM EDİNSİN.. 

   HAYATIM HAYAL KURMAKLA GEÇTİ VE UMARIM EN BÜYÜK HAYALİMİ BU SAYFA SAYESİNDE GERÇEKLEŞTİREBİLİRİM EN BÜYÜK HAYALİM SE SENİN GİBİ OLABİLMEK. YANİ SABAHLARI KAN TER İÇİNDE UYANACAĞIM ACILI BİR UYKUYA DALMAK İSTEMİYORUM. ŞÖYLE BİR ZIPLADIGIMDA BELİM AĞRIMASIN,, ANNEM AĞLAMASIN İSTİYORUM ARTIK.. SAĞLIĞIMA BİR KAVUŞAYIM BEN HARİKALAR YARATACAĞIM EMİNİM. ÇÜNKÜ HER ŞEY AMA HER ŞEY ÇOK BİRİKTİ ARTIK.. HAYALLER.. HAYATLAR...  HER ŞEY ÇOK GÜZE OLACAK..

Recent posts by BU SON eroin !