Медичний канабіс в Україні

is creating hope

Select a membership level

🖤

$5
per month
Зміни ніколи не бувають швидкими – наполегливо й системно сіємо зернятка здорового глузду...
  • Basic Support

🖤

$20
per month
Для багатьох ліки з канабісу – єдина надія! Це мільйони дітей і дорослих, хворих на епілепсію, рак, ДЦП, депресії, стресові розлади, хвороби Альцгеймера, Паркінсона, Крона, глаукому, артрити і артрози.
  • Basic Support
  • Merch

🖤

$100
per month
Коноплі – не тільки про ліки, це екологічний текстиль і бумага, корисна їжа, косметика, будівельний матеріал і навіть паливо!
  • Basic Support
  • Merch

0

patrons

$0

per month

About Медичний канабіс в Україні

Канабіс лікує – це підтверджує сучасна наука. Лікує біль і судоми, зменшує запалення й навіть ріст пухлин. Його потребують мільйони дорослих і дітей з раком, епілепсією, склерозами, артритами, депресіями, хворобою Паркінcона і Альцгеймера.

Геть не сучасні упередження вирують в українському суспільстві – покоління виросли на ненаукових міфах, зі страхом перед словом наркотики. Цим маніпулють політики-популісти, це заважає врегулювати канабіс в медицині.

Щоб врешті решт змінити все, маємо невпинно працювати над суспільною думкою. Боротися зі стереотипами, яскраво й зрозуміло пояснювати наукові факти, розповідати історії пацієнтів так, щоб почули всі. Створили сторінку на Patreon, аби збирати кошти на потужний контент: відео, фотографії пацієнтів, інфографіки, переклади книг і фільмів, соціальні дослідження і соціальну рекламу. 
Goals
$0 of $700 per month
Є чудовий фільм про "дідуся" канабіноїдів – ізраїльського вченого Рафаеля Мешулама. У 1960-хх роках він виділив дві головні активні сполуки канабісу – ТГК (тетрагідроканабінол) і КБД (канабідіол). Фільм називається "The scientist: are we missing something?" – маємо намір перекласти його українською й поширити серед дорослого покоління.  
1 of 3

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits