Cevdet Celik

is creating Youtube Videos

Select a membership level

Ayda 1$ Bağış yada fazlası
$1
per month

Aylık 1 Dolar Bağış yaparsanız videomun sonunda sizin adınızı yazarak teşekkür ederim.İzleyicilerimin 4'te 1'i bile 1 Dolar bağış yapsa sizlere istediğiniz içerikleri sunmama yardımcı olursunuz.


1 $ Bağış Ödülü:  -Video Gösteriminin Sonunda Ne kadar bağış attığınıza göre Adınızı vurgulayarak Teşekkür Etmek.Aylık 5$ ya da fazlası
$5
per month5 $ Bağış Ödülü: 

 -Video Gösteriminin Sonunda Ne kadar bağış attığınıza göre Adınızı vurgulayarak Teşekkür Etmek.

-Size özel yapım hediye


Aylık 10$ ya da daha fazlası
$10
per month10 $ Bağış Ödülü: 

 -Video Gösteriminin Sonunda Ne kadar bağış attığınıza göre Adınızı vurgulayarak Teşekkür Etmek.

-Size özel yapım hediye

-Size özel baskılı bardak veya ışıklandırma0

patrons

$0

per month

About

Cevdet Çelik / Youtube
  1. Hakkımda:Merhabalar ben Cevdet.2016 Yılından beri Youtube Kanalımda içerikler üretmekteyim. Youtube üzerinden gelir elde etmek ilk başlarda ne yazıkki beklendiği gibi olmuyor 1 milyon abone olasıya kadar.Bu yüzden siz sevgili dostlarım bana destek olarak videoları daha iyi çekebilecek ekipman toplamamda yardımcı olabilirsiniz.Benimde istek ve amacım sizlere daha iyi videolar hazırlayıp keyifli dakikalar geçirebilmenizdir.Faaliyete geçirmek istediğim bir çok planlarım bulunmakta ne yazikki maliyetler yüksek olduğu için tek başıma bu işleri başaramıyorum.Belki sizlerin desteği ile bunları yapabilirim.
  2. Youtube Kanalında neler bekliyor olacak? 
  • Youtube kanalımda Eğlence,Bilgilendirme ,Vloglar ve daha birçok aktivitenin bulunacağı bir kanal haline getirmeye ugrasıyorum.Elimden geldiğince videoları yetiştirmeye uğrasıyorum fakat tek başına biraz kaplumbağ kadar yavaş kalabiliyorum.Elimden geldiğince hızlanmaya özen gostereceğim.
   3.Destek olursam karşılığında ne alacağım?

Öncelikle en düşük tutar ile bile destek olsan beni çok mutlu edersin.bende bu yapılan destekleri karşılıksız bırakmamak adına kategorisine göre sıralandırdım.

1 Dolar bağış yapan kişiye;Bağış yaptığından dolayı videomun sonunda Teşekkür edilerek adını yayınlıyorum.
5 Dolar bağış yapan kişiye; Yine aynı şekilde adını yayınlayıp,Ufak bir hediye gönderiyorum.
10 Dolar bağış yapan kişiye; Yine aynı şekilde adını yayınlayıp,Ufak bir Hediye gönderip,Değişkenlik gösteren bardak yada ışıklandırma gönderiyorum.
20 Dolar bağış yapan kişiye; Yine aynı şekilde adını yayınlayıp,Ufak bir Hediye gönderip,Değişkenlik gösteren bardak yada ışıklandırma gönderip ekstra olarak Özel Baskılı T-Shirt gönderiyorum.
50 Dolar Bağış gönderen kişilere ise;Hepsini gönderip ekstra olarak bir sonraki çekecek oldugum videomun yöneticisi oluyor ve ne yapmak istediğimi nasıl video çekeceğime karar vererek istediği şekildeki videosunu yayınlıyorum. 

Umarım desteklerinizi esirgemezsiniz.Sevgilerimle.. 
                             Cevdet Çelik
Goals
$0 of $500 per month
“Ayda 500 $ 'a ulaştığımda, her ay 1 kişiyle röportaj yaptığım özel bir podcast dizisine başlayacağım.”
1 of 1
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits