CYPHER

is creating video subtitles and translations.

Select a membership level

The Üstad

reward item
reward item
$2
per month
Malumunuz, desteğinizin bir kısmı Patreon'a gidiyor. Siz daha ziyade Cypher'a destek olmak isterseniz başımızla beraber! ^_^

  • Katkınızla ortaya çıkan içeriği yayınlarken Twitter üzerinden isminiz (veya sağlayacağınız bir rumuz) ile birlikte kocccaman, mosmor bir teşekkür gönderiyor, arşiv bağış sayfamıza da isminizi sonsuza dek kazıyoruz.
  • Benim de çorbada tuzum olsun!

Üstad-ssi

reward item
reward item
$3
per month
"Cypher'cığım, çay kuru kuru gitmez. Benden size bir de simit." derseniz, peynirimiz var; çıkın çıkın gelin!

  • Bir önceki seviyeye ek olarak isminizi (veya sağlayacağınız rumuzu) katkı sağladığınız aydan itibaren yayınlanan ilk üç video sonuna ellerimizle kazıyor, bir de kankalarınızdan teşekkür mesajı iliştiriyoruz.
Örnek: Desteğinize 6 Ekim 2020 tarihinde başlarsanız, 7 Ekim itibariyle yayınlanacak ilk üç video için geçerlidir. Desteğinize devam etmeniz durumunda hakkınız da saklı kalır.
  • Benim de çorbada tuzum olsun!

Üstad-nim

reward item
reward item
$5
per month
"Cypher'cığım, çay-simit güzel tabii de benim içimden size bir iskender ısmarlamak geldi." diyen üstadlarımız varsa künefeyi masaya biz getiriyoruz!

  • Bir önceki seviyelere ek olarak ayda bir sefere mahsus olmak üzere ve arşivde bulunan listeden olmak kaydıyla istediğiniz bir videoyu öncelikli olarak altyazılıyor ve ilgili ay içinde yayınlıyoruz.
Bu seviyede 5'ten fazla destekçi olması durumunda sunulan video süresi değişime tabidir.
  • Benim de çorbada tuzum olsun!

0

patrons

$0

per month

About CYPHER

Cypher Subs 2018 yılında gönüllülük esasına dayanarak kurulmuş ve kar amacı gütmeyen bir BTS altyazı ekibidir. Niş uğraşı Türk hayran kitlesi T-ARMY için ücretsiz bir BTS arşivi kurarak Türkçe altyazı sağlamak, bunun yanısıra yazılı içerik çevirileri sunmaktır (bkz. Bangtan Universe notları, yayınlanan resmi kitaplar). Ekibin bünyesinde barındırdığı yabancı dil ve teknik yetkinlikler, bugüne dek T-ARMY'nin BTS+ içeriklerine kolay ve hızlı olduğu kadar kaliteli bir şekilde ulaşabilmesini sağlamıştır. Cypher, bugüne kadar yayınlanan online bazlı tüm içeriği (bkz. BV serisi, belgesel serileri ve diğerleri) kendisi finanse etmiştir ve bu işten herhangi bir kazanç elde etmemektedir.

Bu Patreon sayfasının amacı kesinlikle kişisel bir kazanç sağlamak değildir. Katkıda bulunduğunuz bağışlarınızın tamamı altyazılanacak ve/ya tercümesi yapılacak içeriğin edinilmesi, website yapım ve bakımı ile içerik depolama alanı olmak üzere arşive yönelik olarak kullanılmaktadır.

Önemli not: Cypher'a Patreon üzerinden destek vermeniz tamamen gönüllülük esasına dayanmakta olup para karşılığı bir hizmet almanız anlamına gelmemektedir. Önemle bilginize sunarız.

Cypher'ı desteklediğiniz için çok teşekkür ederiz!
Goals
$0 of $22 per month
The Most Beautiful Moment in Life: The Notes 2 için fon
1 of 2

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits