Pavel Günther

is creating videotutoriály a články dtpko.cz

Select a membership level

DTPKO BASIC
$1
per month
Za 1$ (22 Kč + DPH) měsíčně získáte poděkování na konci každého videotutoriálu i na titulní stránce dtpko.cz. Stanete se PATRONEM, sponzorem dtpko.cz a tutoriály vzniknou i díky vám. Jednou za čas sem přidám obsah (bonus) pro PATRONY, který se nikde jinde neobjeví. 
DTPKO MEDIUM
$2
per month
Za 2$ (44 Kč + DPH) měsíčně získáte nabídku BASIC + přístup k podkladům od veřejných tutoriálů publikovaných na kanálu dtpko Youtube. Použité zdrojové fotografie k tutoriálům i finální psd soubory s postupem tutoriálu. (od všech, kde je ve videu na youtube uveden odkaz na PATREON)
DTPKO VIP
$3
per month
Za 3$ (66 Kč + DPH) měsíčně získáte nabídku BASIC + MEDIUM + přístup ke kompletnímu obsahu PATREONU včetně záznamů z livestreamů + možnost stáhnout tutoriály publikované na Youtube v HD kvalitě. Můžete využít diskusi na PATREONU a konzultovat se mnou cokoli ohledně tématu v Adobe Photoshop.

25

patrons

About

CO JE PATREON?

Patreon je tato www.stránka, která umožňuje snadným a bezpečným způsobem dlouhodobější podporu tutoriálů dtpko.cz. Jde o variantu sponzorství a bonusového obsahu pro vás. Je to místo, kde si snadno zvolíte způsob podpory za určité výhody navíc, které ostatní nemají. Díky vám a Patreonu mohu za svojí volnočasovou aktivitu postupně získat určité finance a věnovat se celému projektu daleko více, než by bylo časově i finančně možné.  


PROČ SE STÁT PATRONEM?

  • Jako Patroni (sponzoři) budete mít určité výhody, které ostatní nemají.
  • Protože vám například pomáhá, nebo se vám líbí obsah stránek dtpko.cz a kanálu dtpko Youtubehledáte třeba možnost, jak tento projekt finančně podpořit.
  • Chcete získát určité bonusy (například zdroje k tutoriálům), kterých bude časem přibývat.

*Nemusíte se obávat, tak jako se dá zrušit jakékoli předplatné, nebo služba i Patreon se dá také kdykoli vypovědět a vaše podpora tím skončí...

PROČ JSEM ZALOŽIL PATREON?

Asi není tajemstvím, že dtpko.cz není žádná firma složená více lidmi, ale moje volnočasová aktivita a můj osobní projekt. Zvažoval jsem jestli má PATREON smysl nebo ne a nakonec jsem se rozhodl, že mi Patreon tak jak jsem ho aktuálně nastavil smysl dává. Až časem se ukáže jestli to, co PATREON nabízí funguje hlavně i pro vás a vytváří lepší, zajímavější a kvalitnější obsah.

PŘÍKLAD PATRONSTVÍ
Když se stanete Patronem, (tak, že si koupíte některou z nabídek uvedených výše) podpoříte mě finanční částkou 2$/měsíc (za členství MEDIUM), což je asi aktuálně nejvýhodnější PATRONSTVÍ v hodnotě cca 45 Kč (+DPH) za jeden měsíc.
Získáte určité výhody navíc jako je například přístup ke všem zdrojovým fotografiím tutoriálů a PSD souborům (u videí na youtube, u kterých je odkaz na PATREON) a hlavně vyjdete z anonymního světa internetu na světlo jako PATRON projektu dtpko.cz, kterému poděkuji na konci každého videa i na stránkách dtpko.cz. (pokud budete chtít zůstat anonymní není problém jméno nezveřeňovat)

Pokud bude časem PATRONŮ třeba 1000 (pěkná představa :-), mohl bych se začít tomuto kanálu a celému projektu dtpko.cz věnovat konečně na 100 %. Byl by to můj sen, ale bez záruky měsíční podpory od Patronů bude od mého snu k realizaci stále hodně daleko.

Pokud se chcete stát PATRONEM dtpko.cz, ale máte ještě nějakou nejasnost, nebo další dotaz, neváhejte mi napsat na e-mail: [email protected]

Nejčastější OTÁZKY A ODPOVĚDI o PATREONU na stránkách dtpko.cz

Pomohl vám některý článek, tutoriál nebo mail? Dává vám také smysl to o čem tady píšu? pokud ano, staňte se Patronem a podporujte mě na projektu dtpko.cz. 🖌️

Navíc získáte podle druhu PATREON nabídek uvedených nad tímto popisem výhody, které ostatní nemají!

Díky moc předem za Vaši podporu
[email protected]

Pavel Günther
dtpko.cz

Goals
25 of 50 patrons
Jestli tady bude někdy 50 Patronů, znamená to pro mě, že to co dělám dává někomu smysl a hodně z vás si uvědomuje, že kurzy nerostou na stromech zdarma a rozhodli jste se mě v tutoriálech podpořit i finančně ♥ Děkuju
1 of 4
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 73 exclusive posts
65
Images
26
Links
15
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 73 exclusive posts
65
Images
26
Links
15
Videos

Recent posts by Pavel Günther

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits