נמרוד דוויק

is creating סיפורים שאפשר לקרוא, לשחק, לראות, לשמוע או לעשות

Select a membership level

בעבור יצירה
$3
per ספר, סיפור, תסריט או נובלה

 תומכים שישתתפו בתמיכה ב-3 $ בעבור יצירות פרי עטי יהנו מסיפורים קצרים לכשיצאו (פורמט דיגיטלי) וכן גישה לבלוג היצירה וניוזלטר עדכונים שוטף

 

בעבור יצירה
$5
per ספר, סיפור, תסריט או נובלה

תומכים שישתתפו בתמיכה ב-5 $ בעבור יצירות פרי עטי יהנו מסיפורים קצרים לכשיצאו (פורמט דיגיטלי) וכן גישה לבלוג היצירה וניוזלטר עדכונים שוטף

בעבור יצירה
$8
per ספר, סיפור, תסריט או נובלה

 תומכים שישתתפו בתמיכה ב-8$ בעבור יצירות פרי עטי יהנו מסיפורים קצרים ונובלות לכשיצאו (פורמט דיגיטלי) וכן גישה לבלוג היצירה וניוזלטר עדכונים שוטף

33

patrons

About

שמי נמרוד דוויק, אני יוצר וכותב בשלל תחומים: סיפורת, משחקים, סדרות ווידאו. האהבה הגדולה שלי היא בניית עולמות סיפוריים רחבים, לכתוב, לדמיין ולהפיק אותם.
בעזרת התמיכה שלכם אוכל לעבוד על היצירות שלי, ולקבל מדי פעם זריקת מרץ מוצלחת. המודל של פטריאון בו בחרתי לעבוד הוא תשלום פר יצירה.

על מה אני כותב?

אני יוצר סיפורים מאז שאני זוכר את עצמי. היום אני מעצב משחקים שבחר להשתדל להתמקד במשחקי מציאות רבודה ומשחקים חינוכיים. אני תסריטאי, כתבתי סדרות אנימציה, תסריטים לסרטים קצרים ועוד. אני סופר, הוצאתי ספר פנטזיה בשם "שני הקבועים" וסיפורים קצרים שונים.
אני מספר סיפורים במטרה להניע, לרגש ולהפעיל אנשים.
האלמנט הבסיסי ביותר ביצירה הוא הסיפור עצמו. לא משנה אם אתה יוצר משחק, סרט, סדרה או ספר. סיפור שנבנה בקפידה, סיפור שטווה אותיות למילים, מלחים אותם למשפטים ובונה מהם פסקאות ההופכות בתורן לסיפורים שלמים. אני רוצה שהקוראים שלי ילכו לאיבוד וימצאו עצמם מחדש בסיפורים.
החלום הגדול שלי הוא לייצר סיפורים המתקיימים בכמה פלטפורמות במקביל. אני רוצה לתת לקוראים שלי חוויות עשירות של סיפור הנגלה במקומות שונים.


אם שביתי אתכם עד כאן, ואהבתם את מה שקראתם אני אשמח אם תצטרפו אלי למסע היצירה שלי.

Goals
33 of 40 patrons
כאשר אגיע ליעד הכנסות זה, אקליט ואערוך פרקים נוספים של הפודקאסט שלי "יומני כתיבה", העוסק בסוגיות שונות בתחום הכתיבה והיצירה. הפודקאסט יוקלט באיכות שמע גבוהה באולפן. עד כה הוקלטו חמישה פרקים שעסקו בנושאים כמו בריאת עולמות, תכנון כתיבה, מסע הגיבור ועוד.
1 of 2
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 15 exclusive posts
3
Images
1
Link
6
Writings
5
Videos
By becoming a patron, you'll instantly unlock access to 15 exclusive posts
3
Images
1
Link
6
Writings
5
Videos

Recent posts by נמרוד דוויק

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits