Edukamentas

is creating Lithuanian educational content
Select a membership level
Arbatpinigiai
$1
per month

Šį projektą nebūtų įmanoma įgyvendinti be mūsų bendruomenės, kruopštaus darbo ir jūsų paramos.


Kiekvienas centas bus taupomas ir skirtas tinklalapio administracijai, mokytojams, kurie ne vieną kartą yra su mumis dirbę už dyką.


  • Gausite patrono rolę, specialią spalvą „Discord“ bendruomenėje.
  • Jūsų vardas bus įamžintas socialiniuose tinkluose („Instagram“, „Facebook") bei naujuose vaizdo įrašuose (jeigu jų kūrimo procese būsite patronas). 
Includes Discord rewards
Kava ir bandelė
$3
per month

Už maždaug kuklių pietų kainą galėsite įsigilinti į mūsų procesą.

 

  • Gausite patrono rolę, specialią spalvą „Discord“ bendruomenėje.
  • Jūsų vardas bus įamžintas socialiniuose tinkluose („Instagram“, „Facebook") bei naujuose vaizdo įrašuose (jeigu jų kūrimo procese būsite patronas). 
  • Gausite išankstinę prieigą prie naujų straipsnių, užrašų bei projektų. Periodas nuo 24h.
  • Klausimai ir atsakymai (Q+A). Galėsite kiekvieną mėnesį užduoti keletą klausimų, kuriuos atsakys mūsų komanda.

 


Includes Discord rewards

0

patrons

$0

per month

About Edukamentas

Edukamentas (www.edukamentas.lt) — reguliariai atnaujinamas tinklalapis, skirtas gimnazistams. Tai platforma, kurioje talpinami aukštos kokybės konspektai, atpasakojimai, užrašai bei projektai 9-12 kl. mokiniams. Bandome visą svetainėje pateiktą informaciją patikrinti, kad būtų ne tik teisinga, bet ir naudinga, aiškiai suprantama.

Mūsų geriausi konspektai: „Altorių šešėly“, „Sename dvare“, „Skirgaila“, „Abiejų Tautų Respublikos padalijimai ir žlugimas“.

Projekto pavadinimas yra dviejų žodžių junginys: edukacija (mokslas, mokymas) bei medikamentas (vaistas). Kitaip sakant, Edukamentas yra mokslo vaistas.

Šį projektą vykdo Mantas Vilčinskas (programuotojas, dizaineris, humanitaras ir, be abejo, mokinys, ieškantis būdų optimizuoti savą mokymąsį). Iš pradžių svetainė buvo (gana savanaudiškai) pavadinta „Manto Vilčinsko edukaciniu portalu“, bet per 2019 metų vasarą atnaujinta į brandesnę platformą, kuri gali ne tik plėstis, bet ir pasiekti daugiau žmonių. Medžiagą pateikia pats tinklalapio savininkas, savanoriaujantys mokytojai bei kiti individai, norintys prisidėti prie svetainės tikslo.

Platforma veikia „JAMStack“ principu. Naudojame „Netlify“ nuo pradžios iki pabaigos. Ačiū Aleksui Špakui (Alex Shpak) už svetainės „pamatus“.

Jeigu turite klausimų, pasiūlymų arba apskritai tiesiog norite pasakyti „labas“, bendraukime „Facebook“, „Instagram“ (@edukamentas) arba parašykite mums el. paštu: [email protected]

🇺🇸

Educament (Edukamentas.lt) is a free educational platform for Lithuanian high school students that aims to create simple content for subjects like Lithuanian, History, and Geography.

If you would like to learn more, you can email our team: [email protected]
Goals
$0 of $50 per month
Pasiekę šį tikslą, galėsime dažniau atnaujinti svetainę.
1 of 1