Erasmus Raven

is creating Erasmus Stuff

0

patrons

$0

per month

About

ÖNEMLİ NOT

Eğer işinize yaradıysak ne mutlu ama lütfen kendinizi bağış yapmak zorunda hissetmeyiniz aizizim.

Bu patreon patreon profilini tamamen canımız sıkıldığı için oluşturduk emin olun çok zor birşey değil. Eğer bağış yaparsanız parayı çar çur edeceğiz haberiniz olsun ama bu bağış yapmayın anlamına da gelmiyor tabisi canımssss. Zorunluluk hissetmeyin yeter.

Şimdiden tenks biçiz ye kamon.

Erasmus
ile ilgili aklınıza gelebilecek akademik, idari ve sosyal konuların birçoğuna Erasmus Raven aracılığı ile cevap alabilirsiniz. Bilmiyorsak da gider delikanlı gibi araştırır, öğreniriz, sonra da size iletiriz. Sıkıntı yok yani.

Ayrıca Üniversitelerin Erasmus ofisleri ya da Erasmusa gittiğiniz ülkedeki konaklama yerleri ile ilgili şikayetleriniz varsa bize bildirebilirsiniz. Bu şikayetleri direkt olarak şikayet edilen kurum ile paylaşıp çözüm önerilerimizi anında sunarız ve iki taraftan da izin alabilirsek isim vererek yoksa anonim şekilde sitemizde paylaşırız.

Henüz Erasmusa gitmediyseniz zaten bu şikayetleri daha verimli bir Erasmus deneyimi yaşayabilmek için kesinlikle incelemelisiniz

Peki neden bedava? Reklam gelirleri ve artık patreon (inş cnm ya) bize yetiyor azizim. Ya

Önemli not: Bu site öneri/tavsiye sitesidir. Hatta tamamen sizinle dalga geçmek içindir. Olur da burada yazan bir bilgiden dolayı yanlış birşey falan yaparsınız aman diyelim bizi bağlamaz. Önerilerimiz yüzde yüz doğru olmayabilir ya da eskimiş olabilir. Araştırmanızo yapmaya ve yetkili kuruluşlardan bilgi almaya özen gösterin. Bizim gibi boş zamanı çok olan soytarılara sadece gülmekle yetinin lütfen.

Her ne kadar Ulusal Ajans’ın el kitabında bulunan bilgilerden yararlanarak size yardımcı olmaya çalışsak da kurumlara göre bu kurallar değişkenlik gösterebilir.
Kısacası söylediklerimizden dolayı gaza gelip ortalığı yakmayın tatlışlar. Sorumluluk kabul etmiyoruz.

Öptük
How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits