Erkin Ergüney

is creating Son Havadis

Select a membership level

Nahçivan Ölçeği

$1.50
per month
Nahçivan ölçeğinde bir bütçeniz varsa bu paket size göre. Türkiye'nin Nahçivan'a verdiği avantajların yanında Havadis'ten ekstra minnet, sevgi ve ayda bir Türkiye'nin ve küresel trendlerin gidişatına baktığımız bir tartışma yayını kazanacaksınız.
  • Aylık genel gidişat tartışmaları

İngiltere Ölçeği

$4
per month
Dış yardımlara ayırdığınız bütçe İngiltere boyutlarındaysa paketiniz karşınızda. Bu paket sayesinde İngiltere'nin imkanı fazla olmayan ülkelere yardım yaptıktan sonra yaşadığı iç rahatlığını yaşayacak, "bugün de birisine yardım ettim" diyerek rahat uyuyacaksınız. Bunun yanında aylık tartışmalar katılım, ve ekonomi&politika alanlarında çıkmış ve önem arz eden kitap/süreli yayın listesine erişeceksiniz. 
  • Mühim güncel eserler listesi
  • Aylık genel gidişat tartışmaları

Çin Ölçeği

$13
per month
Artık olayı aşmışsınız. Dışarıdan bakınca gerçek motivasyonunuz yardım mı, yoksa bu işten bir çıkarınız mı var anlaşılamıyor. Ama bu yardım için yöre halkı minnettar, ve bunu haftalık gündemde size ismen teşekkür ederek gösteriyor. Önceki avantajlara ek olarak, Havadis'te "Mümkün Kılanlar" altında teşekkür edilecek.
  • Mümkün Kılanlar Teşekkürü
  • Mühim güncel eserler listesi
  • Aylık genel gidişat tartışmaları

2

patrons

$4

per month

About Erkin Ergüney

Son Havadis, neredeyse 1 yıldır Türkiye gündemini yorumluyor. Çoğunlukla dış politika ve ekonomi alanına baktığımız Havadis'te küresel diplomasi, bölgesel güç dengeleri, ekonomik göstergelerin nasıl okunacağı ve siyasi düzlemde nasıl yansımaları olacağını irdeliyoruz. Erkin olarak yalnızca şahsi zevklerim ve görüşlerim için çıkardığım bu bültenin büyüyebilmesi ve sürdürülebilir olması için desteğe ihtiyaç var. Şimdiye kadar bilaücret sunduğum bu bülteni yine ilgisi olanlar için bedava tutmak isteğindeyim, ancak Patreon'daki destekçilerle özel yayınlar ve tartışma gibi aktivitelere girişeceğiz.
İlginiz ve vaktiniz için teşekkürler,
Erkin Ergüney

How it works

Get started in 2 minutes

Choose a membership
Sign up
Add a payment method
Get benefits